با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بهترین روش لایه برداری پوست
  31 جولای 2018 بدون نظر 700 بازدید

  پیلینگ با میکرودرم، بهترین روش لایه برداری پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  کسانی که به سلامت و جوان ماندن پوست خود اهمیت می دهند به دلیل تماس سطح پوست با انواع آلودگی های محیطی باید لایه برداری منظم پوست را با بهترین و کم عارضه ترین روش ها را در برنامه سلامت پوست خود بگنجانند تا با حذف سلول های مرده پوست و لایه برداری به موقع در پوست از بروز چین و چروک و لک در آن جلوگیری گردد، یکی از بهترین و کم خطرترین روش های لایه برداری پوست روش میکرودرم می باشد که باید دید  پیلینگ با میکرودرم ، بهترین روش برای انجام این عمل زیبایی چه تاثیر بر روی پوست دارد.

  لایه برداری پوست

  امروزه یکی از روش های جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوستی ، استفاده از انواع روش های شیمیایی و دستگاه های لایه بردار و لیزری می باشد که هر کدام از این روش ها به نوعی جهت جوانسازی پوست سطح آن می باشند و با از بین بردن سلول های مرده پوست تنفس پوست را راحت تر خواهند کرد و شادابی و طراوت پوست را بازیابی می نمایند .

  لایه برداری از پوست

  میکرودرم ابریژن

  یکی از روش های محبوب پیلینگ پوست و لایه برداری فیزیکی پوست روش میکرودرم ابریژن می باشد که در این روش سطح بیرونی پوست به طور دستی و با استفاده از سایش کریستال های ریزی که توسط دستگاه به سطح پوست پاشیده می گردد و سپس با قدرت مکش خواهد شد در ان لایه برداری  ایجاد می شود و سلول های مرده پوست، ناخالصی ها و آلودگی ها از روی پوست زدوده می گردد تا جوانی و شادابی پوست احیا و دوباره سازی شود.

  استفاده از روش پیلینگ میکرودرم به لحاظ جوانسازی پوست نتایج سریعی را برای بیمار در پی دارد و با استفاده از این روش بی خطر پاره شدن رگ های خونی به حداقل می رسد و افرادی که پوست نازک و حساس دارند نیز می توانند از این روش لایه برداری برای جوانسازی پوست خود بهره بگیرند، در این روش به دلیل تحریک پوست تولید کلاژن در پوست افزایش پیدا می نماید که این کار به ترمیم پوست کمک شایانی خواهد نمود.

  قیمت ترمیم پوست

  قیمت ترمیم پوست

  روش های ترمیم پوست

  استفاده از روش لایه برداری میکرودرم برای تمام طیف های رنگی پوست مناسب می باشد و از این روش جهت لایه برداری نقاطی چون دست ها، گردن ، تمام نقاط صورت و ران نیز می توان استفاده نمود.

  این عمل زیبایی در افراد مختلف باید با توجه به نوع پوست و نوع مشکلات پوستی آنها توسط متخصص  و تحت نظارت وی انجام گیرد تا ضمن کنترل عوارض ایجاد شده در پوست بیمار بهترین نتایج را از درمان خود کسب نماید.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.