با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزرتراپی مو
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 565 بازدید

  لیزرتراپی مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  تقریبا با اطمینان میتوان گفت که هیچ کس با از دست دادن موهایش خوشحال نمی شود به همین دلیل است هنگامی که با مشکلی در موها مواجه می شویم بلافاصله به سراغ درمان می رویم. لیزرتراپی یکی از روش هایی است که امروزه بدون اینکه هیچ نیازی به عمل جراحی داشته باشید میتواند به درمان ریزش مو و همچنین کم پشت شدن موها کمک کند. این دستگاه ها با منتشر کردن انرژی نوری و همچنین جریان کم نوعی خاصیت درمانی را به نمایش میگذارند. امروزه استفاده از این تکنولوژی تقریبا میتوان گفت که جهانی شده است و توانسته افراد زیادی را به نتیجه دلخواه برساند.

  لیزرتراپی مو چگونه عمل می کند؟

  اگر بخواهیم در رابطه با چگونگی عملکرد لیزرتراپی توضیحاتی خدما شما ارائه دهیم باید بگوییم که تابش اشعه ی لیزر، باعث جذب سلول های هدف شده و بازسازی را در قسمت فولیکول های مو آغاز می کند.

  اشعه ی لیزر به راحتی میتواند در بافت های پوست نفوذ کرده و جریان خون را در قسمت پشت سر تحریک کند و پروتئین را در آن ناحیه فعال کند. تمامی این عوامل دست به دست هم می دهند تا ریزش مو درمان شده و افراد به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که شما قبل از انجام آن حتما باید در رابطه با جنس مو و همچنین چگونگی رشد مو خود با پزشک مربوطه صحبت کنید.

  مزایای لیزرتراپی مو چیست

  این مسئله غیرقابل انکار است که لیزرتراپی با مزایایی همراه است از همین رو باید بگوییم:

  • فولیکول های مو را تحریک می کند
  • ریزش مو را به طور کامل متوقف می کند.
  • موها را پر پشت و تارهای مو را ضخیم می کند
  • منجر به درمان خارش کف سر می شود.
  • به بازسازی آسیب دیدگی موها منجر می شود.
  لیزر تراپی مو

  لیزر تراپی مو

  آیا لیزرتراپی میتواند یک روش ایمن باشد؟

  همانطور که میدانید امروزه لیزر نقش بسیار زیادی در زندگی انسان ها ایفا کرده است و باید بگوییم که لیزرتراپی یکی از روش هایی بوده که توانسته افراد را به نتیجه دلخواه برساند. در واقع در صورتی که به یک پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی و با تجربه و با مهارت مراجعه کنید، و هنگامی که برای درمان از دستگاهی با کیفیت خوب استفاده شود میتوان با اطمینان گفت که هیچ مشکلی برای بیمار به وجود نمی آید و به نتیجه مورد نظر دست پیدا می کند. البته نباید به آشنا بودن پزشک در رابطه با موهای شما و اینکه از چه درجه ای برای انتشار گرما به پوست سر استفاده کند غافل شوید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.