با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزر موهای زائد پا
  25 آگوست 2018 بدون نظر 749 بازدید

  تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد پا

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  میتوان گفت که تقریبا شما تمامی نواحی بدن را که موهای زائد در آن رشد می کند میتوانید مورد لیزر قرار دهید یکی از نواحی که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است لیزر موهای زائد پا می باشد. اما همانطور که گفته شد باید شرایطی را در نظر بگیرید. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با لیزر موهای زائد پا و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  لیزر موهای زائد

  خلاص شدن از شر موهای زائد تقریبا خواسته قلبی همه ما می باشد. رویش موهای زائد یکی از بدترین اتفاقات ممکن برای افراد می باشد از همین رو از تمامی راه های موجود برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند.

  قیمت لیزر موهای زائد زیر بغل

  لیزر موهای زائد زیر بغل

  اما باید بدانید که امروزه با توجه به پیشرفت علم و دانش و همچنین تکنولوژی، حذف موهای زائد با استفاده از لیزر بهترین راهی می باشد که میتوانید امتحان کنید. نکات زیادی وجود دارد که شما باید برای لیزر موهای زائد خود به آن دقت کنید از جمله اینکه باید از تعداد جلسات مورد نیاز و همچنین نوع دستگاهی که پزشک مربوطه استفاده می کند و همچنین امکانات و تجهیزات کلینیک آگاهی پیدا کنید.

  لیزر موهای زائد پا

  لیزر موهای زائد پاها

  موهای زائد پا

  در رابطه با تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد پا باید بدانید که با توجه به دستگاهی که پزشک مربوطه مورد استفاده قرار می دهد این جلسات می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال اگر به کلینیکی مراجعه می کنید که از دستگاه دایود یکی از بهترین دستگاه های لیزر دنیا بهره مند است مسلما تعداد جلساتی که برای لیزر موهای زائد پا نیاز دارد کاهش پیدا می کند.

  جلسات لیزر مو

  در واقع این لیزر در هر جلسه بخش وسیعی از موهای زائد پا را از بین برده و شما را به خواسته خود می رساند. همچنین باید این نکته را دقت داشته باشید که نوع مویی که بر روی پوست شما رشد کرده است در تعداد جلسات شما تاثیر گذار خواهد بود. معمولا پزشکان به طور کلی ۸ جلسه برای لیزر موهای زائد پا در نظر میگیرند ولی اگر از موهایی نازک و ریشه ای ضعیف برخوردار باشید میتوانید این تعداد جلسات را کاهش داده و به نتیجه مطلوب برسید و سپس این فاصله جلسات را افزایش دهید. اما اگر از موهایی ضخیم و پوستی تیره برخوردار هستید باید بدانید که به تعداد جلسات بیشتری برای رع موهای زائد پا نیاز دارید.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.