با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزر کردن موهای پشت لب
  25 آگوست 2018 بدون نظر 843 بازدید

  بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد پشت لب

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  دقت داشته باشید که در ناحیه ی صورت، موهای ناحیه چانه ، روی گونه ها و پیشانی موهای زائد ناحیه صورت می باشند، از این رو در این مقاله در نظر داریم تا به معرفی بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد پشت لب بپردازیم تا خانم ها با اگاهی بیشتری به سراغ لیزر موهای زائد خود بروند و از عوارض آن در امان بمانند. با ما همراه باشید.

  لیزر موهای زائد

  با افزایش تقاضا برای لیزر موهای زائد صورت و بدن دستگاه های جدیدتری به این منظور ساخته شده و دستگاه های قدیمی اصلاح شدند ولی قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد تعریف مشخصی ندارد چرا که نتایج لیزر درمانی بسته به ویژگی های پوستی هر فرد و واکنش های پوستی او به دستگاه لیزر متفاوت است. خانم ها از آقایان حساسیت بسیار بیشتری نسبت  از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن به خصوص موهای زائد پشت لب دارند.

  قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

  لیزر موهای زائد پشت لب

  موهای زائد پشت لب

  همه زنان دارای موی صورت و بدن هستند اما این موها معمولا نازک و کم پشت هستند؛ رشد بیش از حد موهای تیره و ضخیم بر روی بدن و صورت زنان به خصوص رویش موهای زائد پشت لب می تواند تحت تأثیر عوامل بسیاری از جمله اختلالات هورمونی روی دهد.

  بهترین راه برای از بین بردن دائمی این موها استفاده از لیزر می باشد ولی با توجه به تنوع دستگاه های موجود و پیشرفت های دائمی در این زمینه، همواره این سوال برای متقاضیان انجام لیزر وجود دارد که بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد کدام است؟ در رابطه با پاسخ این سوال باید بدانید که امروزه دستگاه های معتبر بسیاری در سطح شهر وجود داشته که از استانداردهای لازم بهره می برند.

  موهای زائد پشت لب

  لیزر موهای پشت لب

  دستگاه الکساندرایت

  اما باید بدانید که دستگاه هایی نظیر دستگاه الکسانداریت، دایود، آی پی ال و …  جزء بهترین دستگاه هایی هستند که هر کدام با داشتن ویژگی های منحصر بفرد خود میتوانند افراد را از شر موهای زائد خلاص کنند و آنها را به خواسته خود برسانند. اگر بخواهیم در رابطه با دستگاه الکساندرایت به عنوان بهترین دستگاه رفع موهای زائد پشت لب نام ببریم باید بگوییم که این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان انواع مختلف مو و پوست را دارا می باشد ، در نتیجه بیشترین درصد موهای زائد را از بین خواهد برد.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.