با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزر موهای پشت لب
  5 آگوست 2018 بدون نظر 1116 بازدید

  هزینه و قیمت لیزر موهای پشت لب

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 3]

  گر چه وجود موهای زائد در بدن مشکلی شایع و مشترک بین خانم ها و آقایان می باشد اما داشتن موی ضخیم و زائد در ناحیه چانه ، پشت لب و گردن برای خانم ها بسیار ناخوشایند و آزاردهنده می باشد و در میان این مشکلات به دلیل وجود موهای زائد  پشت لب که حالت مردانه به صورت خانم ها میدهد از سایر نقاط صورت بیشترین درخواست را برای لیزر درمانی به خود اختصاص می دهد حال باید ببینیم هزینه و قیمت لیزر موهای پشت لب چه میزان می باشد.

  لیزر موهای پشت لب

  داشتن مو در پشت لب یکی از ویژگی های مردانه صورت می باشد و وقتی خانم ها به دلایل مختلفی دچار مشکل موی زائد در پشت لب می شوند رفع این موهای زائد دغدغه آنها خواهد بود، در روش لیزر موهای پشت لب که روشی برای رفع دائمی موهای زائد می باشد از انواع لیزرها با طول موج مختلف استفاده می گردد که امواج این لیزرها با نفوذ به عمق لایه های پوست باعث تاثیر در فولیکول های مو می شوند  و با تخریب فولیکول مو بر اثر گرما مانع از رشد مجدد این موها خواهند شد البته این تخریب به یکباره صورت نمی گیرد و با چند جلسه درمان موها به طور کلی رفع خواهند شد.

  فواید لیزر موهای پشت لب

  فواید لیزر موهای پشت لب

  لیزر موهای پشت لب با قیمت بالا

  پرمویی و رشد موهای زائد در نواحی مختلف صورت و بدن خانم ها دلایل مختلفی چون ژنتیک، مصرف داروهای هورمونی، عدم تعادل در هورمون ها، سندروم تخمدان، چاقی و ویژگی های ارثی دارد .

  در دستگاه های لیزری جدید جهت رفع موهای زائد صورت و بدن به دلیل دقت بالای امواج لیزر که در فولیکول های مو تاثیر بهتری خواهند شد ضمن از بین رفتن فولیکول های مو به سلول های مجاور پوست و لایه های پوست آسیبی وارد نمی شود ، افرادی که در نقاط مختلف صورت و بدن خود موهای زائد تیره و ضخیم با تراکم بالا دارند ممکن است در هنگام لیزر درمانی درد بیشتری را نسبت به سایر بیماران تحمل نمایند و جلسات درمانی آنها نیز تعداد  بیشتری به طول بیانجامد.

   هزینه و قیمت لیزر پشت لب

  هزینه و قیمت لیزر پشت لب به نوع لیزر  ، جلسات لیزر درمانی، ناحیه تحت درمان، ضخامت موهای زائد و دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها بستگی دارد و هر چه موهای پشت لب ضخیم تر باشد جلسات لیزر درمانی بیشتر خواهد بود بنابراین هزینه درمان به طبع بیشتر خواهد شد و به دلیل اینکه رفع موهای زائد جز درمان های زیبایی به شمار می رود لیزر درمانی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و هزینه تمام جلسات درمان بر عهده خود بیمار می باشد.

  قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

  حذف موهای زائد بدن و صورت

  همانطورکه میدانید ، حذف موهای پشت لب افراد جامعه و به خصوص بانوان از ارزش زیادی برخوردار است . آن ها برای از بین بردن موهای زائد بدن خود و به خصوص موهای زائد پشت لب خود هزینه صرف می کنند و می خواهند با هر قیمتی برای زیبایی پشت لب تلاش نمایند.

  دائمی و همیشگی بودن حذف موهای زائد پشت لب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این که افراد نخواهند در جلسات مکرر به اصلاح موهای پشت لب خود بپردازند برای آنها از نظر زمانی بسیار مرقون به صرفه است.

  اگر افراد بخواهند در جلسات مکرر به کلینیک های تخصصی زیبایی مراجع نمایند این باعث افزایش هزینه ها می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.