با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزر یاگ برای رفع موهای زائد
  4 آگوست 2018 بدون نظر 566 بازدید

  مزایای لیزر یاگ برای رفع موهای زائد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  داشتن موی زائد در هر نقطه از بدن برای هیچ فردی خوشایند نمی باشد و مخصوصا خانم ها هنگامی که در نواحی مختلف بدن خود مانند سینه ها به دلایل ژنتیک و تغییرات هورمونی دچار موی زائد می شدند به دنبال رهایی برای رفع دائمی این موها خواهند بود که امروزه این کار با استفاده از روش های مختلف لیزری مانند لیزر دیاگ دیگر کاری غیر ممکن نمی باشد اما مزایای لیزر یاگ برای رفع موهای زائد چیست.

  لیزر دیاگ

  لیزر دیاگ یکی از بهترین لیزرهای رفع موهای زائد می باشد که به دلیل عمق نفوذ بالای آن در درمان برخی از اختلالات پوستی نیز از این لیزر استفاده می گردد،  استفاده از لیزر یاگ روشی مناسب برای رفع موهای زائد صورت، گردن، کمر، سینه ، پاها و زیر بغل می باشد که در این روش با تابش اشعه لیزر در عمق مناسب فولیکول های مو حرارت می بینند و با سوزاندن و تخریب فولیکول ها موهای زائد دیگر رشد نخواهند نمود ، لیزر یاگ برای رفع موهای زائد افرادی که موهای آنها بسیار ضخیم و مشکی می باشد و پوستی به نسبت تیره دارند بسیار مناسب می باشد.

  در لیزر یاگ سطح پالس های نوری که توسط دستگاه منتشر می گردد با توجه به تراکم موهای زائد و میزان ضخامت آنها تنظیم می گردد تا اثر بهتری در رفع موها داشته باشد.

  لیزر یاگ برای رفع موهای زائد

  لیزر یاگ برای رفع موهای زائد

  مزایای لیزر ND yag برای رفع موهای زائد

  در لیزر یاگ به دلیل دقت بالای لیزر و عدم پخش شدگی اشعه آن عمق نفوذ لیزر بسیار بالا می باشد و فولیکول مو را بیشتر تخریب می نماید، این لیزر به خنک کننده پوست مجهز می باشد تا سطح پوست پس از لیزر موهای زائد دچار سوختگی نگردد، این لیزر بیشترین کاربرد را در بین مردم آسیای شرقی که پوست سبزه دارند به خود اختصاص داده است و موفقیت آن به دلیل نفوذ پذیری در لایه های عمیق پوست بسیار بالا می باشد.

  لیزر Nd- Yag

  لیزر Nd- Yag

  کلینیک برای لیزر یاگ

  ناکارآیی روش های قدیمی رفع موهای زائد باعث شده است  افرادی که به این مشکل دچار هستند به روش های جدید مانند لیزر درمانی رو بیاورند که عملکرد بهتری در رفع موهای زائد دارند و درد حاصل از به کارگیری این روش ها نسبت به سایر روش های درمانی به نسبت کمتر می باشد. لیزر یاگ علاوه بر رفع موهای زائد در مواردی مانند رفع  مشکلات پوستی و از بین بردن تانو و خالکوبی نیز کاربرد دارد.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.