با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیفتینگ با نخ
24 دسامبر 2018 بدون نظر 236 بازدید

لیفت با نخ

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

با بالا رفتن سن در اثر عوامل مختلفی نظیر کاهش تولید کلاژن ، آب و هوای نامساعد ، جاذبه ی زمین و … پوست دچار چین و چروک و افتادگی می گردد ، رفع موثر این مشکلات به شدت چهره فرد شاداب و جوان خواهد ساخت ، در همین راستا در این مقاله ، چگونگی انجام روش لیفت با نخ در جهت جوانسازی و زیباسازی چهره مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیفت با نخ

از این روش زیباسازی به منظور رفع افتادگی پلک و رفع چین و چروک پوست با بالا کشیدن پوست و از طریق کلاژن سازی بدن ، استفاده می گردد ، زائده های موجود بر روی سطح نخ های مخصوص لیفت ، موجب تحریک کلاژن سازی در محل ورود نخ ها به پوست می شوند ، در نتیجه ترمیم و تقویت پوست صورت و عضلات زیر آن به شکل اساسی و اصولی از لایه ی مزودرم انجام خواهد شد ، لذا این روش ماندگاری بالایی در حفظ جوانی پوست خواهد داشت .

چگونگی انجام روش لیفت با نخ

پزشک متخصص پوست و زیبایی ، از بررسی و معاینه پوست و میزان افتادگی و چین و شکن های آن ، پس از مشورت با بیمار ، تعداد و نقاط جایگذاری نخ ها را تعیین می کند ، بی حسی موضعی بر روی پوست تزریق می گردد و در محل علامت گذاری شده ی روی پوست ، نخ های لیفت در لایه ی چربی زیر پوست تزریق می شوند که در اثر کشیدن نخ ها به میزان لازم ، قسمت های افتاده ی پوست بالا کشیده می شود و پوست جمع می گردد ، این نوع از لیفت معمولا کمتر ۳۰ طول می کشد .
ساخت کلاژن در اثر ورود نخ ها به زیر پوست ، ۳ تا ۶ ماه بعد آغاز می شود ، اگر چه حدود ۸ الی ۱۲ ماه پس از درمان ، نخ ها جذب بدن خواهند شد اما تاثیر نخ ها ۶ الی ۱۲ ماه بعد همچنان باقی خواهد ماند . طی جای گذاری نخ ها در زیر پوست کمترین درد و خونریزی ایجاد می گردد و به هیچ گونه جراحی نیز نیازی نخواهد بود .

لیفت با نخ

نتایج موفقیت آمیز از این روش

در نواحی ابروها ، خط فک ، گونه ، قسمت میانی صورت و گردن می توان از لیفت نخ با کمترین دوره ی نقاهت استفاده کرد که برای کلیه ی زنان و مردان بالای ۳۰ سال می توان این عمل زیبایی را انجام داد که تجربه و مهارت پزشک متخصص در این زمینه جهت دستیابی به نتایج مطلوب بسیار اثربخش می باشد ، زیرا عدم تجربه ی پزشک منجر به ایجاد زخم های طولانی مدت روی پوست و برجستگی های گره مانندی زیر پوست خواهد شد .

منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *