با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیفت چشم با نخ
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 464 بازدید

  لیفت چشم با نخ

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید امروزه جراحی های زیبایی بسیاری در سطح جهان در حال انجام است که یکی از معروف ترین آنها در کشور ایران لیفت چشم با نخ می باشد. شاید با خود فکر کنید که چرا افراد به سراغ این جراحی می روند اما باید بدانید که با افزایش سن، پوست حالت ارتجاعی و همچنین زیبایی خود را از دست می دهد از همین رو افراد برای اینکه دوباره همانند گذشته جذاب شوند به سراغ جراحی های زیبایی و لیفت چشم با نخ می روند. لازم به ذکر است که تنها افراد مسن به سراغ این نوع جراحی نمی روند بلکه جوانان نیز برای رسیدن به زیبایی بیشتر این عمل را انجام می دهند. اما سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح می شود این است که لیفت چشم با نخ چگونه انجام می شود؟ در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با این مسئله توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  لیفت چشم با نخ

  همانطور که از اسمش پیداست پزشک برای اینکه بتواند لیفت چشم با نخ، را انجام دهد از نخ های مخصوص و سیلیکونی و بسیار ظریفی استفاده می کند. این نخ ها بسیار ظریف بوده و قابلیت تجزیه نیز دارند.

  یعنی اکثر این نخ ها پس از ۱۲ تا ۱۸ ماه به صورت خودکار و طبیعی تجزیه می شوند و همه چیز به حالت عادی برمیگردد. پزشک در ابتدا برای انجام لیفت چشم با نخ ، نقطه ورود و خروج نخ را مشخص می کند و سپس نخ را با کمک سوزن بسیار ریزی در مسیر مشخص شده قرار می دهد و کشش خفیفی را به وجود می آورد و باعث می شود که پوست مقداری کشیده شود و پس از انجام اقدامات لازم شکاف را می دوزد.

  چگونگی لیفت چشم با نخ

  لازم به ذکر است که بخیه هایی که پزشک به کار می برد جذبی بوده و نیازی به برداشتن ندارد همچنین باید بدانید که جای هیچگونه زخمی بر روی پوست باقی نمی ماند از همین رو نیازی نیست نگران باشید.

  لیفتینگ چشم با نخ

  لیفتینگ چشم با نخ

  عوارض لیفت چشم با نخ

  حتما میدانید که انجام هر عملی عوارضی را با خود به همراه دارد که لیفت چشم با نخ از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو باید بگوییم که ایجاد ورم، کبودی و گودی از عوارض غیرقابل اجتناب لیفت چشم با نخ می باشد. همچنین امکان دارد نخ ها حساسیتی را در زیر پوست افراد به وجود آورد و مجبور شوند دوباره آن را خارج کنند.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.