با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیفت چشم و ابرو
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 1219 بازدید

  لیفت چشم و ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 2.3]

  حتما شنیده اید که این روزها افراد زیادی به خصوص جوانان برای اینکه چشم هایی زیباتر داشته باشند دست به انجام لیفت چشم و ابرو می زنند. اما شاید کمتر کسی در رابطه با لیفت چشم و ابرو آشنایی داشته باشد از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با لیفت چشم و ابرو و همچنین و مزایا و معایب و اینکه چگونه این عمل توسط پزشک انجام می شود توضیحاتی خدمت شما ارائه کنیم. با ما همراه باشید.

  لیفت چشم و ابرو

  مسلما شما نیز در رابطه با لیفت چشم و ابرو شنیده اید و میدانید که با این کار چشم ها و ابروها مقداری به سمت بالا کشیده می شود اما مطمئنا در رابطه با جزئیات آن اطلاعاتی ندارید. از همین رو باید بدانید که این عمل تنها توسط جوانان انجام نمی شود بلکه بسیاری از کسانی که به دلیل افزایش سن دچار افتادگی پوست شده اند برای از بین بردن مشکل خود به سراغ لیفت چشم و ابرو می روند.

  لیفت چشم ها

  لیفت چشم و ابرو به آنها اجازه می دهد تا پوستی صاف و زیباتر داشته باشند همچنین چین و چروک اطراف چشم آنها نیز از بین می رود. این عمل امروزه به روش های مختلفی انجام می شود که تصمیم گیری استفاده از اینکه کدام روش مناسب شما می باشد برعهده پزشک متخصص شما است.

  لیفت چشم و ابروها

  لیفت چشم و ابروها

  روش های لیفت چشم و ابروها

  همانطور که گفته شد لیفت ابرو و چشم امروزه به روش های مختلفی انجام می شود اما پزشک با توجه به تشخیص خود و همچنین بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته اید بهترین روش را انتخاب می کند. لیفت چشم و ابرو هم به روش جراحی و هم به روش بدون جراحی انجام پذیر است. برخی از روش های غیرجراحی عبارتند از:

  -بالا کشیدن ابرو با تزریق ژل: همانطور که میدانید ژل باعث افزایش حجم و آب زیرپوست می شود در نتیجه باعث بالا رفتن پوست و همچنین ابروها می شود.

  تزریق ژل : برای رفع و یا کاهش چین و چروک و افتادگی های پوست ، از روش های مختلفی استفاده می شود. تزریق چربی و تزریق ژل و تزریق بوتاکس می توانند گزینه های مناسبی باشند. تزریق ژل می تواند در بیشتر قسمت ها و اندام های بدن که نیاز به زیبایی داشته باشند و دچار افتادگی و چروک شده اند استفاده خواهد شد. در نواحی مثل گونه ها یا چانه یا پیشانی یا اطراف ابروها یا زیر ابروها انجام می شوند. هزینه تزریق چربی قابل ملاحظه خواهد بود و به عواملی مثل انتخاب کلینیک زیبایی و تعرفه متخصص زیبایی و میزان تزریقی که برای متقاضی بید انجام شود بستگی خواهد داشت و این هزینه ها در تمام مراکز درمانی و کلینیک های زیبایی یکسان نخواهد بود.

  لیفت ابرو و پیشانی

  لیفت ابرو و پیشانی

  برای انجام عمل تزریق چربی حتما باید بهترین کلینیک زیبایی معتبر را پیدا کنید برای پیدا کردن این کلینیک ها باید تحقیقات زیادی انجام دهید. یکی از راه های پیدا کردن بهترین کلینیک ، پرس و جو از افرادی که عمل های زیبایی یا جوانسازی پوست را انجام داده اند. سایت های معتبر را پیدا کنید و با تماس مستقیم و آگاهی از شرایط و هزینه های عمل های زیبایی ، این کار را انجام دهید. برای انجام تزریق ژل باید استانداردهای لازم درنظر گرفته شوند.

  در مقایسه بین تزریق چربی و تزریق ژل می توان گفت در عمل تزریق چربی امکان عفونت و حساسیت وجود ندارد ولی در تزریق ژل امکان دارد بدن بیمار به ماده تزریق شده حساسیت نشان دهد و مشکلات پوستی بوجود بیاید. در تزریق ژل ، ماده مورد نظر برای تزریق جذب می شود و تغییر شکل و فرم ماده تزریق شده در تزریق ژل وجود خواهد داشت.

  تزریق ژل به چانه

  تزریق ژل به چانه

  از دیگر مزایای تزریق ژل می توان به افزایش سرعت انجام این عمل زیبایی اشاره کرد و در اکثر مواقع برای حجیم کردن لب ها از تزریق ژل استفاده می شود و ازکارافتادگی اندام های مورد نظر وجود نخواهد داشت. تزریق ژل برای خطوط کنار لب و تزریق ژل برای بینی هم از دیگر تزریقات پرطرفدار در خانم های مسن می باشد.

  لیفت چشم و ابرو با نخ: پزشک متخصص با مهارتی که دارد نخ های بسیار نازک و البته مخصوصی را درست در قسمت زیر پوست پیشانی و ابروها قرار می دهد و با بخیه های بسیار ریزی که می زند جای هیچگونه علامتی را بر روی پوست شما باقی نمی گذارد. این روش یکی از طبیعی ترین روش های لیفت چشم و ابرو می باشد و باید بدانید که پس از یک سال نخ تجزیه شده و همه چیز به حالت عادی خود برمیگردد.

  لبفت چشم و ابرو از طریق تزریق بوتاکس : با استفاده از تزریق بوتاکس باکیفیت و استاندارد می توان خطوط دور لب و خطوط پیشانی و اطراف چشم و ابروها را رفع کرد. خط اخم و خط لبخند ایجاد شد با گذر زمان و پیرشدن پوست هم با تزریق بوتاکس بهبود می یابند. بعد از تزریق بوتاکس به ناحیه مورد نظر ، اثر فلجی در قسمت مورد نظر ایجاد می شود و افتادگی ها و چین و چروک های پوست به حداقل می رسند و به بالا رفتن پوست و عضلات اطراف چشم و ابرو کمک می کند.اثر بوتاکس حدود ۴ ماه است و حتما بعد از این مدت باید تزریق انجام شود تا شکل و فرم پوست از بین نرود و از افتادگی و چروک پوست جلوگیری شود.

  تزریق بوتاکس کنار چشم

  تزریق بوتاکس کنار چشم

  لیفت ابرو با لیزر : یکی دیگر از روش های درمان چین و چروک های پوست و رفع افتادگی های پوست ، لیزر می باشد. البته جالب است بدانید استفاده از روش لیزر برای لیفت ابرو ، روشی کمتر شناخته شده و دور از ذهن به نظر می آید و سایر روش های گفته شده بیشتر مورد توجه متقاضیان زیبایی و جوانسازی پوست قرار می گیرد. در روش استفاده از لیزر برای درمان چین و چروک پوست ، عوارض بسیار ناچیز بوده و واکنش بدن به لیزر در مقابل بوتاکس و ژل کم خواهد بود. توجه داشته باشید به دلیل ایجاد برش هایی روی پوست ، امکان ایجاد زخم و عفونت وجود دارد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.