با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیفت گونه
  1 آگوست 2018 بدون نظر 1240 بازدید

  لیفت گونه بدون جراحی با نخ کلاژن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 3.5]

  داشتن گونه ای برجسته و خوش فرم به چهره هر فردی زیبایی خاصی می بخشد اما با افزایش سن و کاهش حجم چربی زیر پوست گونه دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و از این رو چهره زیبایی خود را از دست می دهد ، کسانی که به جوانسازی و زیبایی خود اهمیت میدهند با کاهش حجم گونه هایشان به دنبال راهی برای لیفت و گونه گذاری مجدد می باشند که لیفت با نخ یکی از این روش ها می باشد اما لیفت گونه بدون جراحی با نخ کلاژن چگونه امکانپذیر می گردد.

  لیفت گونه های صورت

  کشیدن گونه موجب می گردد تا افتادگی و شل شدگی گونه از بین رود و حجم مناسبی در گونه ایجاد گردد ، لیفت گونه همزمان با لیفت صورت و عمل لیفت پیشانی باعث برگرداندن زیبایی و جوانسازی به چهره می گردد و حالت خستگی و پیری چهره را از بین می برد و باعث شادابی و طراوت دوباره در چهره می گردد.

  فواید لیفتینگ با نخ برای پوست

  فواید لیفتینگ با نخ برای پوست

  لیفت گونه های صورت با نخ کلاژن

  لیفت پوست گونه با نخ کلاژن که روشی برای برگرداندن قابلیت کششی پوست گونه به آن می باشد در  زیباسازی و فرم دهی به گونه اهمیت زیادی دارد، در این روش قرار دادن نخ های خاردار کلاژن ساز با ایجاد برش های ریزی در خط رویش موها کنار گوش انجام می گیرد و با سفت کردن این نخ ها و قلاب شدنشان در زیر پوست گونه ها و کشیده شدنشان توسط جراح پوست صورت و گونه سفت می گردد و جراح پوست اضافه را برش می دهد و سپس پوست در محل برش ها تثبیت می گردد.

  در این عمل زیبایی جنس نخ ها به گونه ای می باشد که هم عمل لیفتینگ و هم اثر بازسازی و نوسازی را روی گونه انجام می دهند این نخ ها به دلیل قابلیت جذب شدگی توسط پوست بعد از گذشت چند هفته از کارگذاشتن آنها در زیر پوست شروع به تجزیه شدن خواهند کرد و با تاثیر در فیبروبلاست های پوست باعث تحریک آن به کلاژن سازی می شوند و سفت تر شدن گونه ها تا مدت ها بعد از لیفت با نخ ادامه خواهد داشت.

  لیفت گونه ها برای جوانسازی

   مزایای کشیدن گونه های صورت با نخ

  این عمل برای تمام سنین قابل اجرا می باشد، بیمار با استفاده از این روش لیفت نیاز به بستری شدن و دوره نقاهت ندارد، استفاده از نخ های لیفت سخت اثری طولانی مدت در جوانسازی دارند، در این روش ریسک عفونت پس از لیفت بسیار کم می باشد و بیمار می تواند پس از لیفت با نخ برای ایجاد حجم مناسب و دلخواه خود در گونه ها تزریق ژل و تزریق چربی یا بوتاکس انجام دهد.

  لیفت گونه های صورت با نخ های کلاژن ساز که منجر به تحریک پوست به ساخت کلاژن بیشتر می شوند با افزایش جریان خون در پوست موجب جوانسازی و کاهش افتادگی پوست صورت نیز خواهند شد.

  نکات کلیدی مهم در رابطه با لیفت گونه

  • مراحل لیفت گونه : لیفت گونه با نخ در پنج مرحله انجام می شود که عبارتند از : ۱٫ مرحله وارد کردن ۲٫ مرحله استقرار ۳٫ مرحله مهار ۴٫ مرحله تعلیق ۵٫ مرحله تثبیت .
  • در مرحله اول ، با ایجاد سوراخ کوچکی و فرستادن نخ مخصوص به داخل پوست بخش مورد نظر ، این نخ در پوست کاشته می شود و به صورت استاندارد قرار داده می شود. برخی متقاضیان عمل لیفت با نخ ، نگران وجود این نخ ها هستند که باید گفت که این نخ ها هیچگونه خطری برای پوست و بدن ندارد و جنس این نخ ها طوری ساخته شده است که بیشترین سازگاری را با بدن بیمار خواهد داشت. جالب است بدانید از این نخ ها علاوه بر عمل های زیبایی در عمل های جراحی بزرگتر هم استفاده می شود از جمله عمل قلب. با این نخ ها می توان عمل لیفت پوست و بازسازی یا نوسازی پوست را انجام داد.
  • عوارض و خطرات : در هر عمل زیبایی ممکن است عوارض و خطرات مختلفی وجود داشته باشد. آلرژی و حساسیت به مواد بی حس کننده و یا مواد مورد استفاده در عمل های جراحی می تواند از علایم بروز خطر و عوارض جانبی باشد. این آلرژی و حساسیت های پوستی می توانند بسیار شدید یا خفیف باشند پس برای کاهش این عوارض و خطرات ناشی از عمل لیفت گونه یا هر عمل زیبایی دیگری ، حتما به متخصصان زیبایی معتبر در کلینیک ها یا مراکز زیبایی معتبر مراجعه کنید. از دیگر عوارض این عمل های زیبایی می تواند پس زدن بدن بیمار از آن عمل مورد نظر یا مواد مورد استفاده در عمل زیبایی خاص باشد. ایجاد عفونت هم اغلب در عمل هایی که همراه با جراحی هستند ایجاد می شود یا عمل هایی که به پوست نفوذ کرده باشد و جای زخم یا اسکار یا خونریزی وجود داشته باشد.

  هزینه بالاکشیدن گونه با نخ

  هزینه لیفت گونه با نخ به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت : ۱) چه نقاطی در بدن ، این عمل انجام می شود ۲) تعداد دفعات مراجعه بیمار به کلینیک های زیبایی برای انجام کامل این عمل زیبایی ۳) تعداد دفعات و مراجعاتی که بعد از انجام عمل لیفت گونه انجام می شود. خوب است بدانید که این عمل زیبایی هم مثل سایر عمل های زیبایی تحت پوشش هیچ بیمه درمانی قرار نمی گیرد البته در یک مورد اگر پزشک شما تشخیص دهد که این عمل زیبایی شما جنبه درمانی دارد و این عمل حتما باید انجام شود ، هزینه این عمل زیبایی هم می تواند تحت پوشش بیمه های درمانی معتبر پرداخت شود.

  هزینه لیفت گونه

  هزینه لیفت گونه

  کلینیک های زیبایی معتبر برای انجام عمل لیفت گونه باید از روش ها یا متدهای جدید و مدرن استفاده کنند و در این کلینیک ها یا مراکز درمانی و زیبایی از دستگاه ها و تجهیزات و مواد استاندارد استفاده می شود و پزشکان و متخصصان زیبایی مشغول به کار در این مراکز از تخصص و تبحر زیادی برخوردارند و مدارک پزشکی خود را از بهترین داشنگاه های ایران یا جهان گرفته اند وآماده ارائه خدمات عالی با کمترین عوارض به متقاضیان زیبایی هستند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.