با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیپوساکشن بازو
  24 آوریل 2019 بدون نظر 490 بازدید

  لیپوساکشن بازو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  متاسفانه هنوز هم افرادی وجود دارند که ترجیح می دهند به هیچ وجه از عمل های زیبایی استفاده نکنند چون تصور میکنند استفاده از عمل های زیبایی باعث میشود تا به صورت حتم دچار عوارض وحشتناک و غیر قابل درمان شوند این در حالی است که در حال حاضر بسیاری از افراد بعد از عمل های زیبایی دچار کوچکترین عوارضی نیز نخواند شد و در بلند مدت به نتایج فوق العاده ای دست خواهند یافت. لیپوساکشن بازو یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار و ایمن است که قصد دارید در این مطلب به آن بپردازیم تا با آن بیشتر آشنا شوید.

  لیپوساکشن بازو

  لیپوساکشن بازو یکی از موثرترین روش های لاغری موضعی به شمار میرود که با استفاده از آن میتوان به اندامی متناسب تر دست پیدا کرد. این روش برای افرادی که به علت تجمع چربی ها دچار افتادگی بازو شده اند بسیار مناسب میباشد. معمولا چاقی شدید در قسمت بازو را نمیتوان با روش های دیگر درمان کرد به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشوند به سراغ روش هایی مانند لیپوساکشن میروند.
  لیپوساکشن بازو کاملا ایمن است و میتوان بدون نگرانی از آن استفاده کرد. در این روش چربی ها در کمترین زمان ممکن توسط دستگاه ساکشن خارج میشوند به همین دلیل فرد میتواند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند. افرادی که از عمل لیپوساکشن استفاده میکنند شاهد جراحی های عمیق نخواهند بود چون در این روش برش های بسیار نازکی انجام میشود.

  لیپوساکشن بازوها

  لیپوساکشن بازوها

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن بازو

  بعد از لیپوساکشن بازو باید حتما به مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند توجه کافی داشته باشید تا به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. مصرف آنتی بیوتیک ها و غذاهای سالم و توصیه شده یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. علاوه بر این باید از گن های مخصوصی که متخصصان تجویز میکنند استفاده نمایید.
  بعد از لیپوساکشن باید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب بپرهیزید و حمام رفتن را تا ۲ روز بعد به تعویق بیندازید. مصرف سیگار، قلیان، الکل و غذاهای مضر نیز بعد از لیپوساکشن به هیچ وجه توصیه نمیشود.

  کلینیک برای لیپوساکشن بازو

  برای لیپوساکشن بازو میتوانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. این عمل در بسیاری از کلینیک ها انجام میشود اما قبل از اینکه به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید باید حتما اعتبار آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید چون متاسفانه در حال حاضر برخی از مراکز به صورت غیر مجاز به انجام این روش می پردازند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.