با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل لیپوساکشن در ایران
7 سپتامبر 2019 بدون نظر 77 بازدید

لیپوساکشن در ایران

[تعداد: 1   میانگین:  3/5]

اگر جزء افرادی هستید که تصور میکنید جراحی بینی تنهایی عمل جراحی رایجی است که در ایران انجام میشود بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در سالهای اخیر استفاده از برخی از عمل های جراحی دیگر افزایش قابل توجهی یافته است به طوری که برخی از آمار ها نشان میدهد که حتی تعداد متقاضیان آن ها از عمل جراحی بینی نیز سبقت گرفته است. لیپوساکشن در ایران موضوعی است که در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را بیشتر با آن آشنا کنیم چون بسیاری از افراد سوالات متعددی را در مورد آن مطرح میکنند.

لیپوساکشن در ایران پیشرفت کرده؟

این که لیپوساکشن در ایران پیشرفت کرده است یا خیر، سوال بسیاری از افراد است چون درصد زیادی از مردم به دنبال این موضوع هستند که میتوانند به کلینیک های داخل کشور اطمینان کنند یا باید حتما برای دستیابی به نتایج دلخواه به کشور های خارجی سفر داشته باشند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید لیپوساکشن در داخل کشور در حال حاضر تغییرات زیادی پیدا کرده است.
لیپوساکشن در ایران در حال حاضر جای خود را به روش های لیپوماتیک، بادی جت و … داده است. با توجه به این که در این روش ها قبل از ساکشن، چربی ها تخلیه میشوند احتمال هر گونه عارضه به حداقل ممکن می رسد و بیماران مشکلات کمتری را تجربه میکنند. خوشبختانه در سالهای اخیر روش های لیپوساکشن در داخل ایران دچار پیشرفت های زیادی شده اند و میتوان بدون نگرانی از آن ها استفاده نمود.

لیپوساکشن در ایران

عمل لیپوساکشن در چه مراکزی انجام می شود

لیپوساکشن در ایران در اکثر کلینیک های زیبایی انجام میشود به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید دچار مشکل نخواهید شد. بهتر است بدانید کلینیک های مختلفی که در داخل کشور وجود دارند سطح مختلفی از خدمات را ارائه خواهند داد بنابراین باید در انتخاب کلینیک ها نهایت دقت و توجه را داشته باشید.
لیپوساکشن عملی است که باید حتما توسط متخصصان زیبایی انجام شود به همین دلیل برای استفاده از آن به هیچ وجه نباید به پزشک عمومی و افراد غیر متخصص مراجعه کنید.

عوارض لیپوساکشن

به طور کلی افرادی که قصد دارند از لیپوساکشن در ایران یا سایر کشور ها استفاده کنند ممکن است دچار یک سری از عوارض احتمالی شوند که از میان آن میتوان به عفونت، خونریزی، آسیب به پوست، ترمیم دیرهنگام زخم و … اشاره کرد که خوشبختانه بسیاری از بیماران مشکل خاصی را مشاهده نخواهند کرد و بعد از چند روز عوارض موقت نیز به راحتی رفع خواهد شد.

منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *