با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیپوساکشن پهلو
13 آگوست 2019 بدون نظر 42 بازدید

لیپوساکشن پهلو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

معمولا افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند میتوانند با روش های طبیعی تا حدی شاهد کاهش وزن خود باشند اما متاسفانه حذف چربی های برخی از نقاط بدن مانند شکم و پهلو چندان کار راحتی نیست و بسیاری از افرادی که دچار چاقی شده اند نمیتوانند با روش های طبیعی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند به همین دلیل در سالهای اخیر استفاده از روش های لاغری موضعی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد افزایش قابل توجهی یافته است. لیپوساکشن پهلو روشی است که شما را در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

لیپوساکشن پهلو

در صورتی که با استفاده از روش های طبیعی نتوانسته اید به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید و شاهد لاغری شکم و پهلو باشید قطعا لیپوساکشن پهلو یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای دست یابی به اندامی متناسب از آن استفاده کنید. در این روش متخصصان با ایجاد برش هایی نازک در اطراف پهلو و وارد کردن لوله های ساکشن چربی ها را با سرعت تخلیه میکنند.

لیپوساکشن پهلوها

لیپوساکشن پهلوها

چگونگی عمل لیپوساکشن

لیپوساکشن پهلو از عمل های سرپایی است و در صورتی که قصد دارید از آن استفاده کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که دوران نقاهت آن بسیار کوتاه خواهد بود و بعد از چند روز میتوانید به فعالیت های روزمره خود ادامه دهید. بهتر است بدانید این عمل کاملا ایمن است و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد.

مراقبت های بعد از عمل لیپوساکشن پهلو

بعد از لیپوساکشن پهلو استفاده از گن هایی که متخصصان توصیه میکنند اهمیت زیادی دارد. استفاده از این گن ها به همراه دارویی هایی که تجویز میشود باعث خواهد شد تا مایعات احتباس شده به راحتی تخلیه شوند و شاهد تورم، التهاب، عفونت و … نباشید.
افرادی که از لیپوساکشن پهلو استفاده میکنند بهتر است از کمپرس گرم استفاده کنند. این کار باعث میشود تا از عوارض مختلف جلوگیری شود. قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب، مراجعه به استخر، استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های الکی از مواردی است که باید تا مدت ها بعد از لیپوساکشن متوقف شود.

هزینه این عمل لاغری و تناسب اندام

لیپوساکشن پهلو به مواد متعددی بستگی دارد که از میان آن میتوان به شرایط بیمار و دستمزد جراح اشاره کرد به همین دلیل نمیتوان هزینه ی ثابتی را برای این عمل در نظر گرفت. بهترین کاری که میتوانید برای اطلاع از هزینه ی این عمل انجام دهید این است که به صورت حضوری به کلینیک مورد نظر خود مراجعه نمایید تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید.

منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *