با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل لیپوماتیک برای حذف چربی ها
  13 سپتامبر 2019 بدون نظر 943 بازدید

  لیپوماتیک برای حذف چربی ها

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2]

  در گذشته بسیاری از افراد زمانی که به دنبال روشی مناسب برای کاهش وزن بودند مجبور میشدند تا از رژیم غذایی سخت و غیر اصولی استفاده کنند که همین باعث میشد درصد زیادی از آن ها مشکلات زیادی را تجربه نمایند اما خوشبختانه در حال حاضر میتوان برای حذف چربی ها از روش های جدید و موثری که به وجود آمده استفاده نمود و شاهد بهترین نتایج ممکن بود. به دلیل اینکه لیپوماتیک برای حذف چربی ها اثرات قابل توجهی دارد تصمیم گرفته ایم در این مطلب شما را بیشتر با آن آشنا کنیم.

  متقاضیان لیپوماتیک برای حذف چربی ها

  در صورتی که قصد داشته باشید از لیپوماتیک استفاده کنید باید این نکته را بدانید که شرایط خاصی برای دست یابی به نتایج دلخواه وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از مهمترین شرایط استفاده از این روش این است که به بیماری های مختلف مانند بیماری های قلبی عروقی، فشار خون، دیابت، انواع سرطان ها و … مبتلا نباشید چون به احتمال زیاد از لیپوماتیک منع خواهید شد.

  لیپوماتیک برای حذف چربی ها

  متقاضیان لیپوماتیک برای حذف چربی ها باید قبل از هر چیز به انجام آزمایش خون بپردازند تا متخصصان بتوانند از مشکلاتی مانند کم خونی، مشکلات کلیوی و کبدی اطلاع حاصل پیدا کنند. از میان دیگر شرایط لازم برای متقاضیان لیپوماتیک میتوان به داشتن وزن مناسب و نرمال اشاره کرد که تمامی این موارد در جلسه ی معاینه ی اولیه توسط متخصصان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  مراحل لیپوماتیک برای حذف چربی ها

  مراحل لیپوماتیک توسط متخصصان مختلف ممکن است کمی تفاوت داشته باشد اما به طور کلی در این روش ابتدا برش هایی در نواحی اطراف بافتی که در آن چربی ها تجمع پیدا کرده اند ایجاد میشود. بعد از این متخصصان با وارد کردن لوله های کانولا به تخریب بافت چربی میپردازند. این کار باعث میشود تا از وارد شدن هر گونه آسیب به بافت ها در هنگام تخلیه ی چربی جلوگیری شود.
  در مرحله ی آخر چربی هایی که از بافت ها جدا شده اند با استفاده از لوله ای که درون قسمت مورد نظر وارد شده تخلیه میشوند. بعد از این بیمار مرخص خواهد شد و میتوان نتایجی که به وجود آمده را به راحتی مشاهده نمود.

  ورم بعد از لیپوماتیک

  ورم بعد از لیپوماتیک

  قیمت لیپوماتیک برای از بین بردن چربی ها

  بسیاری از افراد به دنبال قیمت لیپوماتیک برای حذف چربی ها هستند این در صورتی است که هزینه ی ثابتی برای این روش وجود ندارد و همه چیز به شرایط بیمار و تعرفه هایی که در کلینیک مورد نظر وجود دارد، بستگی خواهد داشت به همین دلیل باید حتما به صورت حضوری مراجعه نمود تا از هزینه ی دقیق این روش اطلاع حاصل کرد.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.