با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیپوماتیک سینه مردان
  20 آگوست 2018 بدون نظر 1097 بازدید

  هزینه و قیمت لیپوماتیک سینه برای مردان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 6 میانگین: 2.8]

  جراحی سینه مردان یکی از جراحی های زیبایی سینه می باشد که در آقایانی که سینه های بزرگ و شل دارند استفاده می شوند. آقایان ممکن  است به دلایل ژنتیکی ، هورمونی و مصرف داروهای خاص از افتادگی سینه خود رنج ببرند که با پیشرفت های علم جراحی پلاستیک بدن به  راحتی می توان شکل مناسبی را در سینه آقایان ایجاد کرد. لیپوماتیک سینه برای مردان یکی از روش های درمانی می باشد که پزشکان برای زیبایی بیشتر در دستور کار خود قرار داده اند. اما مهم ترین مسئله ای که در رابطه با لیپوماتیک سینه وجود دارد هزینه های مربوط به آن می باشد. از همین رو تصمیم داریم تا برای آگاهی بیشتر شما، توضیحاتی در این رابطه ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  لیپوماتیک سینه

  قبل از اینکه توضیحاتی در رابطه با هزینه های انجام لیپوماتیک سینه در اختیار شما قرار دهیم باید درباره این روش اطلاعاتی داشته باشید. لیپوماتیک روشی برای لاغری موضعی است که در سراسر دنیا استفاده می شود. این روش  از سوی سازمان FDA آمریکا روشی بی خطر و با کمترین عوارض معرفی شده است.

  لیپوماتیک شکم

  لیپوماتیک

  استفاده از دستگاه های پیشرفته در لیپوماتیک امکان آسیب رساندن به بافت های اطراف چربی را به صفر رسانده است. استفاده از این روش عوارض روش های لاغر شدن قدیمی که باعث کبودی و تورم بعد از عمل می شد را دیگر برای فرد به همراه ندارد. پس از تخلیه چربی به وسیله لیپوماتیک پوست صاف می شود و امکان بازگشت چربی وجود ندارد.

  لیپوماتیک سینه

  لیپوماتیک سینه آقایان

  قیمت عمل جراحی سینه مردان

  هزینه عمل جراحی سینه مردان پرسشی است که بسیاری از آقایان با آن مواجه اند تا با براورد بودجه و هزینه عمل جراحی سینه در راستای این جراحی گام بردارند. اما باید بدانید که هزینه لیپوماتیک سینه برای مردان، با توجه به مهارت پزشک و همچنین هزینه های جانبی اعم از هزینه مواد، تکنسین و سایر تجهیزات میتواند متفاوت باشد.

  قیمت لیپوماتیک سینه

  از جمله نکات دیگری که در رابطه با هزینه لیپوماتیک سینه باید دقت داشته باشید این است که فریب تبلیغات و هزینه های ارزان این عمل را نخورید زیرا در صورتی که این عمل تحت نظارت پزشک متخصص و باتجربه صورت نگیرد، میتواند مشکلات زیادی را برای شما در پی داشته باشد. از همین رو در انتخاب کلینیک زیبایی و همچنین پزشک متخصص دقت زیادی داشته باشید.

  آقایان بعد از گذر زمان و پیر شدن دچار افتادگی عصلات و پوست بدن می شوند . انجام ورزش های مکرر و قطع آن ورزش ها بعد از مدتی می تواند باعث شل شدن و افتادگی پوست اندام های مردان می شود.

  لاغری موضعی با لیپوماتیک یا لیپوساکشن

  لاغری موضعی با لیپوماتیک

  یکی از روش هایی که برای برگشت بافت شل شده  سینه و پوست های تغییر شکل یافته سینه انجام می شود ، روش لیپوماتیک سینه است . لیپوماتیک سینه روشی مطمئن و کارآمد برای زیبایی عضلات سینه است.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.