با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ماسک صورت مردان
  1 دسامبر 2018 بدون نظر 468 بازدید

  ماسک صورت مردانه چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  گر چه در گذشته فقط خانم ها به زیبایی پوست صورت خود اهمیت می داده اند و با استفاده از روش های مختلف سعی می کرده اند تا همواره پوست خود را سالم و زیبا نگه دارند اما امروزه به دلیل توجه مردان به ظاهر خود بیش از گذشته انواع لوازم بهداشتی و حفاظتی از پوست مانند ماسک های صورت برای زیباتر کردن پوست مردان نیز توسط شرکت های مختلف لوازم بهداشتی تولید می گردد اما ماسک صورت مردانه چیست و چه کاربردهایی دارند.

  ماسک صورت مردانه

  ماسک صورت مردانه

  ماسک صورت مردانه

  ماسک های صورت مردان نوع اختصاصی از ماسک های ویژه مردان هستند که با خصوصیات پوست صورت مردان همخوانی دارند و جهت رفع مشکلات پوستی مردان به دلیل در معرض آفتاب قرار گرفتن زیاد پوست صورت مردان، قرار گرفتن در معرض انواع آلودگی های شیمیایی و آلودگی های محیط کاری تولید می شوند که مردان با استفاده از این ماسک ها می توانند خشکی، لک های پوستی ، منافذ باز و بسته پوست و آفتاب سوختگی پوست خود را رفع نمایند.

  کاربردهای ماسک صورت مردانه

  اثر گذاری ماسک صورت مردان به نوع و کیفیت ماسک بستگی خواهد داشت و اینکه ماسک برای رفع مشکلات پوست ضخیم صورت مردان کارآیی لازم را داشته باشد اما له طور کلی با استفاده از این ماسک ها می توان به کاهش چربی پوست صورت مردان، تمیز کردن عمیق منافذ پوست، ایجاد رطوبت و آبرسانی، محکم و سفت کردن پوست صورت، بهبود بافت پوست و وارد کردن انواع ویتامین ها به پوست صورت پرداخت و امیدوار بود که به طی دوره استفاده از ماسک مشکلاتی پوستی کاهش داده شود.

  بهترین برند ماسک صورت چیست

  بهترین برند ماسک صورت چیست

  نکات استفاده از ماسک های صورت

  – نباید در استفاده از ماسک های صورت افراط نمود بلکه استفاده از این ماسک ها باید طی یک هفته بیشتر از ۳ بار نباشد.
  – افرادی که تمایل دارند جهت حفظ زیبایی پوست خود یا رفع مشکلات پوستی شان از ماسک استفاده نمایند نباید با یک بار استفاده از ماسک ها انتظار معجزه داشته باشند.
  – استفاده از ماسک ها علاوه بر رفع مشکلاتی پوستی باعث ایجاد آرامش روحی نیز خواهد شد.
  – قبل از خرید و استفاده از هر ماسکی باید دستور استفاده و کاربرد آن به درستی شناخته شود.
  – ماسک های لایه بردار پوست صورت انواع مختلفی دارند که قدرت لایه برداری آنها نیز متفاوت خواهد بود و قبل از استفاده باید دستور استفاده از آنها به خوبی فرا گرفته شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.