با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ماسک پوست
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 392 بازدید

  اهمیت ماسک پوست در چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  در رابطه با اهمیت ماسک پوست باید به شما بگوییم که ماسک هایی که برای پوست تهیه می شوند اغلب برای پاکسازی و رساندن رطوبت مورد نیاز پوست مفید می باشد. دقت داشته باشید امروزه ماسک های بسیار زیادی برای انواع پوست ها از جمله خشک، چرب و مختلط به بازار معرفی شده است اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که شما بتوانید ماسکی متناسب با پوست خود را استفاده کنید و پوستی شفاف و زیبا برای خود فراهم آورید.

  ماسک پوست چگونه از پوست محافظت می کند؟

  در رابطه با محافظت و عملکرد این ماسک ها باید به شما بگوییم که پوست خارجی ترین عضو بدن محسوب می شود و به همین دلیل در طی روز با انواع آلودگی ها و انواع اشعه ها و… سر و کله می زند از همین رو بسیار آسیب پذیر خواهد بود. اما خوشبختانه امروزه ماسک پوست بسیاری در دنیا وجود دارد که کمک می کند تا ترمیم ها، تغذیه های لازم را به پوست برساند تا در برابر این مشکلات مقاوم شود همچنین این ماسک ها کمک می کند تا سطح مقاومت پوست بالا رفته و همچنین زیبایی صورت دو چندان شود.

  نکات مهم در حین استفاده از ماسک پوست

  همواره برای اینکه بدانید آیا محصولی برای پوست شما مفید می باشد و یا اینکه حداقل آسیبی به پوست شما نمیرساند، باید در ابتدا نسبت به نکاتی آگاه باشید از جمله نکاتی که در رابطه با این موضوع باید بدانید عبارت است از:

  – قبل از استفاده از ماسک باید آن را مقداری بر روی بازوی خود تست کنید و سپس از آن برای صورت بکار ببرید.

  – در صورتی که در برابر اشعه های ماوراء بنفش قرار میگیرید باید از ضد آفتاب های مناسب با پوستتان استفاده کنید.

  – وقتی از ماسک صورت استفاده می کنید مطمئنا مقداری لایه برداری صورت میگیرد از همین رو امکان بروز آلرژی هایی وجود دارد از همین رو استفاده از صابون های ملایم بعد از ماسک ضروری است.

  ماسک پوست چیست

  تهیه ی ماسک خانگی

  شما باید بدانید که حتما نیاز نیست برای اینکه پوستی صاف و شفاف داشته باشید به سراغ پزشک رفته و از محصولات شیمیایی استفاده کنید. به راحتی می توانید ماسک پوست را در خانه با توجه به محصولاتی که در اختیار دارید تهیه کنید و از جمله موادی مانند میوه ها و سبزیجات تازه، شیر و ماست و… استفاده کنید و مطمئن باشید که این ماسک های خانگی به همان اندازه اثرگذار خواهند بود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.