با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ماسک کلاژن ساز
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 578 بازدید

  ماسک کلاژن ساز

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 4]

  مسلما هیچ فردی در سراسر جهان از چین و چروک هایی که بر روی صورتش به وجود می آید رضایت ندارد، زیرا این چین و چروک ها سن را بیش از حد بالا نشان می دهد. شما در هر سنی قرار داشته باشید میخواهید جوان به نظر بیایید و آثار پیری را از بین ببرید. از همین رو نیاز دارید که کلاژن های موجود بر روی پوست را تحریک و یا افزایش دهید یکی از راه های پیش رو استفاده از ماسک کلاژن ساز می باشد.

  پس از گذشت مدت کوتاهی از استفاده از این ماسک ها متوجه می شوید که تغییرات محسوسی بر روی پوست شما به وجود آمده است. شاید نتوانید در مدت کوتاه نتیجه آن را ببینید اما مطمئنا در عرض یک ماه نتیجه بخش خواهد بود.

  ماسک کلاژن ساز

  ماسک کلاژن ساز

  چگونگی عملکرد ماسک کلاژن ساز

  ماسک کلاژن ساز که اغلب پزشکان از آن به عنوان ماسک ضد پیری یاد می کنند از پروتئین هایی تشکیل شده که برای بدن ضروری بوده و افراد را به نتیجه دلخواه می رساند. شما باید ماسک کلاژن ساز را با استفاده از کرم ها و پدهای مخصوصی که در اختیار دارید بر روی صورت بچسبانید و این کار را به مدت یک ماه به صورت مداوم در ساعاتی مشخص انجام دهید.

  این ماسک پوست باعث تحریک کلاژن سازی پوست شده و حتی در برخی از آنها به صورت مستقیم بر کلاژن پوست اثر می گذارد. دقت داشته باشید که این کرم باید در همه ی نواحی صورت به جز چشم و دها مالیده شود.

  ماسک کلاژن ساز طبیعی

  مطمئنا ماسک کلاژن ساز در برندهای مختلف در بازار موجود می باشد و میتوانید آن را تهیه کنید اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که آیا این ماسک ها را میتوان به صورت طبیعی تهیه کرد؟

  در واقع اگر شما به گیاهانی که بر روی کلاژن سازی پوست تاثیردارند را بشناسید به راحتی میتوانید ماسک کلاژن ساز طبیعی تهیه کنید و پروتئین مورد نیاز بدن را تهیه کرده و یک جوانسازی پوست کاملا طبیعی راه بیاندازید. شاید این مسئله مقداری دور از ذهن باشد و حتی فکر کنید که نتیجه ای را به دنبال نخواهد داشت اما باید بدانید که شاید دیرتر از روش های دیگر به نتیجه برسید اما بهرحال شما از روشی کاملا طبیعی استفاده کرده اید و این امری عادی تلقی می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.