با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ماندگاری ترمیم موها
  20 اکتبر 2018 بدون نظر 389 بازدید

  ماندگاری ترمیم مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  برخی افراد دچار کم پشتی مو و طاسی به دلایل مختلفی مانند ؛ نداشتن بانک موی کافی ، سن پایین و … ، قادر به عمل زیبایی کاشت مو نیستند ، لذا برای این افراد ، انجام عمل ترمیم مو راه حل مناسب تری خواهد بود ، در همین راستا در این مقاله ، ماندگاری ترمیم مو برای متقاضیان این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عمل ترمیم مو

  در عمل ترمیم مو ، جهت ایجاد تراکم مناسبی از مو در نواحی ریزش کرده ، با توجه به رنگ ، ضخامت ، حالت و جنس موها ، از موهایی کاملا هماهنگ با موهای طبیعی فرد که بر روی یک غشای شبیه سازی شده با پوست انسان ، قرار دارند ، استفاده می شود که با توجه به نیاز فرد می توان این موها را در زیر پوست ( در طاسی کامل ) ، روی پوست ( در طاسی ناحیه ای ) و یا در لا به لایه ی موهای طبیعی فرد ( کم پشتی موها ) به کمک چسب های مخصوص فیکس نمود .
  عمل ترمیم مو را می توان طی یک جلسه انجام داد که در نهایت موهایی هم اندازه ی موهای طبیعی فرد بر روی سر فیکس خواهند شد .

  نتایج ترمیم مو

  افزایش تراکم و پرپشتی مو ، زیبایی موها را دو چندان خواهد کرد ، لذا ترمیم مو سبب افزایش حس اعتماد به نفس فرد و زیباتر شدن او خواهد شد که در نهایت ، این دو نتیجه ، اثرات بسیار مطلوبی در زندگی شخصی و اجتماعی فرد بر جای خواهند گذاشت .
  بسیاری از افراد به دلیل طاسی و کم پشتی ناحیه ی سر منزوی می شوند و از حضور در محافل مختلف خودداری می کنند که با عمل ترمیم مو این مشکل رفتاری به نحو مطلوبی رفع خواهد شد .

  ماندگاری ترمیم مو

  ماندگاری ترمیم مو

  مدت زمان ماندگاری ترمیم مو

  ماندگاری موهای ترمیمی بین ۱ الی ۳ سال خواهد بود که به نوع مراقبت های فرد بستگی دارد به طوری که برخی افراد با مراقبت های بیشتر ، موهای ترمیمی را تا ۵ سال نیز نگه داری می کنند اما به دلیل استفاده این موها در شرایط مختلف و قرار گیری موها در معرض نور خورشید ، محیط های کاری مختلف و … ، الیاف موها دچار فرسودگی و کهنه گی خواهد شد ، لذا معمولا پس از یک سال برخی افراد مایل به تعویض مو هستند و می تواند از موهای نو و تازه استفاده کنند .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.