با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ماندگاری تزریق چربی
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 487 بازدید

  ماندگاری تزریق چربی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  تزریق چربی این روزها یکی از راه هایی است که به افراد کمک می کند تا جوانی از دست رفته خود را دوباره باز یابند. در واقع چین و چروک هایی که بر روی پوست ایجاد می شود نشان از بالا رفتن سن افراد است و همین مسئله می تواند اعتماد به نفس آنها را به حد زیادی کاهش دهد. اما امروزه تزریق چربی این امکان را فراهم کرده تا افراد به آن چیزی که میخواهند دست پیدا کنند. نکات زیادی در رابطه با تزریق چربی وجود دارد اما چیزی که از اهمیت بسیار بالایی در بین مردم برخوردار می باشد ماندگاری تزریق چربی است. اینکه آنها تا چه مدت می توانند روی ماندگاری تزریق چربی حساب باز کنند. در این مقاله ما در نظر گرفتیم تا به بررسی ماندگاری تزریق چربی بپردازیم و شما را نیز از آن آگاه کنیم. با ما همراه باشید.

  تزریق چربی

  همانطور که میدانید امروزه برای اینکه پزشکان تزریق چربی انجام دهند چربی مورد نیاز خود را از بدن بیمار دریافت می کنند. در واقع با استفاده از ابزارهای خاصی که در اختیار دارند چربی های اضافی در ناحیه شکم و قسمت بیرون ران را برداشت کرده و سپس با توجه به پاکسازی ها و تمیزکاری هایی که انجام می دهند آن را در ناحیه مورد نظر تزریق می کنند.

  میزان ماندگاری تزریق چربی

  میزان ماندگاری تزریق چربی

  دقت داشته ماندگاری تزریق چربی به عوامل و دلایل بسیار زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن میپردازیم اما قبل از آن باید در رابطه با پزشکی که وظیفه این کار مهم را بر عهده میگیرد توضیحاتی ارائه دهیم اینکه پزشک مربوطه باید به جدیدترین متدها و روش های تزریق چربی آگاهی داشته باشد و از تجربه، مهارت و دانش کافی برای تزریق چربی برخوردار باشد. دقت داشته باشید در صورتی که انجام این کار را به پزشکی ماهر نسپارید نمیتوانید انتظار نتیجه ای دلچسب را نیز داشته باشید.

  ماندگاری تزریق چربی

  همانطور که گفته شد ماندگاری تزریق چربی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در واقع هنگامی که چربی از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا می کند عوامل مختلفی باعث کاهش ماندگاری تزریق چربی می شود که مهارت پزشک در این مرحله اهمیت بسیاری دارد. اما باید بدانید که عواملی نظیر: سن، جنس، سابقه بیماری خاص، ژنتیک، شرایط محیطی و آب و هوایی و … تاثیر زیادی در ماندگاری تزریق چربی دارند. و اگر ورزش می کنید میزان سوزاندن چربی در طول روز بر روی ماندگاری تزریق چربی اثرگذار خواهد بود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.