با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  متقاضیان جراحی لیپوساکشن
  11 سپتامبر 2019 بدون نظر 655 بازدید

  متقاضیان جراحی لیپوساکشن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  اگر جزء افرادی هستید که به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهید باید این موضوع را بدانید که دست یابی به تناسب اندام یکی از مهمترین مواردی است که باید برای زیباتر شدن به ان توجه داشت به همین دلیل افرادی که دچار چاقی شده اند باید قبل از اینکه به فکر استفاده از عمل های جراحی صورت باشند به سراغ روش هایی مناسب برای کاهش چربی های قسمت های مختلف بدن بروند. بهتر است بدانید در صورتی که شرایط اصلی متقاضیان جراحی لیپوساکشن را داشته باشید این روش یکی از بهترین روش ها برای تناسب اندام خواهد بود.

  اصلی ترین متقاضیان جراحی لیپوساکشن چه کسانی هستند

  متقاضیان جراحی لیپوساکشن باید از شرایط خاصی بهره مند باشند تا بتوانند شاهد مزایای فوق العاده ی آن باشند. یکی از مهمترین شرایط استفاده از روش های لیپوساکشن این است که فرد حداقل مدتی رژیم های غذایی و حرکات مختلف ورزشی را برای کاهش چربی ها امتحان کرده باشد. لیپوساکشن برای افرادی که میتوانند با روش های طبیعی شاهد کاهش چربی ها باشند چندان مناسب نخواهد بود.
  متقاضیان جراحی لیپوساکشن باید حتما bmi کمتر از ۳۵ داشته باشند. افرادی که bmi بالای ۴۰ داشته باشند در اکثر موارد نمیتوانند از روش های لیپوساکشن استفاده کنند. در واقع متقاضیان اصلی لیپوساکشن افرادی هستند که فقط دچار چاقی قسمت های خاصی از بدن مانند شکم، پهلو، ران و … شده باند در غیر اینصورت باید بدانید که لیپوساکشن برای لاغری و تناسب اندام و کاهش وزن به هیچ وجه مناسب نمی باشد.

  بیشترین متقاضیان جراحی لیپوساکشن

  بیشترین متقاضیان جراحی لیپوساکشن

  سن متقاضیان لیپوساکشن چند است

  سن متقاضیان جراحی لیپوساکشن یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. بهتر است بدانید افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند بهتر است حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. اما برخی از افراد با شرایط خاصی که دارند میتوانند در سنین پایین تر هم از این روش استفاده کنند که این موضوع توسط متخصصان به صورت دقیق قابل تشخیص خواهد بود.
  باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین نتایج استفاده از روش های لیپوساکشن در سنین جوانی به وجود می آید. افرادی که از سلامت عمومی مناسبی برخوردارند میتوانند با لیپوساکشن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

  معایب لیپوساکشن چیست

  متقاضیان جراحی لیپوساکشن باید این موضوع را هم بدانند که این روش همیشه جزء بهترین روش های ممکن نخواهد بود و در برخی از موارد باید از روش های دیگر استفاده کرد. مثلا افرادی که فقط در قسمت شکم دچار چاقی شدید شده اند هم ممکن است به روش های مفید تر مانند آبدومینوپلاستی نیاز داشته باشند تا بتوانند شاهد دست یابی به تناسب اندام باشند.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.