با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متقاضیان لیپوماتیک
18 آگوست 2019 بدون نظر 32 بازدید

متقاضیان لیپوماتیک

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به شرایط متقاضیان لیپوماتیک بپردازیم چون افراد زیادی وجود دارند که نمیدانند این روش برای چه افرادی مناسب است و چه افرادی باید به سراغ استفاده از روش های دیگر بروند. بهتر است بدانید در سالهای اخیر تعداد افرادی که از روش های پیکرتراشی مانند لیپوماتیک استفاده میکنند افزایش یافته است اما هنوز هم افرادی وجود دارند که به علت داشتن اطلاعات غلط در مورد این روش بدون داشتن شرایط کافی به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند و به این نکته پی میبرند که این روش برایشان مناسب نیست.

متقاضیان جراحی لیپوماتیک چه کسانی هستند

قبل از اینکه برای استفاده از روش های پیکرتراشی مانند لیپوماتیک به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید باید به این موضوع توجه داشته باشید که این روش فقط برای افرادی مناسب خواهد بود که قصد دارند فقط به لاغری چند اندام خاص از بدن بپردازند. با استفاده از لیپوماتیک به هیچ وجه نمیتوان به کاهش شدید وزن پرداخت به همین دلیل افرادی که دارای bmi بالای ۴۰ هستند نمیتوانند از آن استفاده کنند.

متقاضیان لیپوماتیک

متقاضیان لیپوماتیک

لاغری شکم و پهلو

متقاضیان لیپوماتیک میتوانند با استفاده از این روش به راحتی به لاغری شکم و پهلو بپردازند. علاوه بر این با استفاده از لیپوماتیک میتوان چربی های ران، بازو، باسن و قسمت های دیگر بدن را نیز به راحتی از بین برد. بهتر است بدانید قبل از اینکه از لیپوماتیک استفاده کنید وضعیت سلامتی تان به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت چون ابتلا به برخی از بیماری ها باعث منع استفاده از لیپوماتیک میشود.

سن متقاضیان عمل لیپوماتیک چند سال است

از میان شرایط خاصی که برای متقاضیان لیپوماتیک سن هم یکی از مواردی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است بدانید بهترین سن استفاده از این روش بعد از سنین بلوغ خواهد بود به همین دلیل افرادی که در سنین پایین قرار دارند ممکن است نتوانند از این روش استفاده کنند.
البته استفاده از این روش کاملا به شرایط بیمار بستگی دارد به همین دلیل ممکن است در برخی از موارد افرادی که در سنین نوجوانی هم قرار دارند بتوانند از آن استفاده کنند که نظر نهایی را در این رابطه متخصصان خواهند داد. باید به این نکته هم بپردازیم که لیپوماتیک در سنین بالا هم با تشخیص پزشک قابل انجام خواهد بود.

مزایای لیپوماتیک چیست

متقاضیان لیپوماتیک نه تنها در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش زیبایی خود خواهند بود بلکه از نظر سلامتی نیز در وضعیت بهتری قرار خواهند گرفت. لیپوماتیک جزء عمل هایی است که بعد از آن دوران نقاهت طولانی وجود نخواهد داشت به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *