با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متقاضیان پروتزگذاری
30 مارس 2019 بدون نظر 222 بازدید

متقاضیان پروتزگذاری

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پروتگذاری یکی از عمل های زیبایی است که امروزه انجام آن بسیار متداول شده است. پروتزگذاری با هدف افزایش حجم و بهبود ظاهر نواحی خاصی از بدن و صورت کارایی دارد. این عمل هم به صورت ترمیمی و برای رفع نقص های بدن قابل انجام ست و هم برای افزایش زیبایی. بنابراین متقاضیان پروتزگذاری افراد مختلفی هستند. تمایل فرد به انجام این عمل و داشتن انتظارات واقع گرایانه، سلامتی عمومی بدن، عدم اعتیاد به مواد مخدر و سیگار، عدم بارداری، بلوغ جسمی و به پایان رسیدن رشد استخوان ها از جمله مهمترین شرایطی است که برای جراحی پروتزگذاری بایستی هر فردی آن ها را داشته باشد. علاوه بر موارد گفته شده در مورد هر گونه عمل پروتزگذاری نظر متخصص جراحی پلاستیک اهمیت دارد.

بیشترین متقاضیان پروتزگذاری

در حال حاضر پروتزگذاری در میان خانم ها متقاضیان بیشتری دارد. پروتز چانه، پروتز گونه، پروتز لب، پروتز سینه و پروتز باسن محبوب ترین ها از نظر خانم ها محسوب می شوند؛ چرا که با این اعمال امکان برجسته تر کردن ویژگی های زنانگی بیشتر است. تعداد زنانی هم که به دلیل ابتلا به سرطان و انجام جرحی سینه متقاضی پروتز سینه می شوند بسیار زیاد است.

ترمیم شکل سینه ها در خانم ها

برای این خانم ها عمل پروتزگذاری سینه هم موجب ترمیم شکل ظاهر سینه می شود و هم اینکه از بروز عوارض جانبی برداشتن سینه در ستون فقرات و … جلوگیری می کند. البته آقایان نیز می توانند کاندید پروتزگذاری باشند و برای بهبود چانه، ایجاد زاویه در فک، پروتز شکم و ایجاد حالت سیکس پک برای عضلات شکمی و … به سراغ این روش بروند.

متقاضیان پروتز گذاری

متقاضیان پروتز گذاری

پروتزگذاری در کلینیک های معتبر

همه ی اعمال جراحی با درصدی ریسک همراه هستند. پروتزگذاری نیز با جراحی و به صورت تهاجمی انجام می شود و از این رو ممکن است ریسک های رایج جراحی ها از قبیل خونریزی، صدمه به بافت های درونی بدن، عفونت و … در پی آن بروز یابد. جایگذاری نامناسب پروتز، ناهمخوانی پروتز با ناحیه مورد نظر، حرکت و جابه جایی پروتز، ظاهر غیر طبیعی یا غیر قرینه و … دیگر مواردی هستند که ممکن است در یک عمل پروتز گذاری پیش بیایند البته این موارد در جراحی های غیر اصولی و غیر حرفه ای بیشتر دیده می شوند. بنابراین متقاضیان پروتزگذاری بایستی در انتخاب کلینیک و پزشک متخصص دقت زیادی نمایند. کلینیک ها و مرکز جراحی های معتبر دارای امکانات مورد نیاز برای این چنین جراحی هایی هستند و پزشکان ماهر و متخصص را به کار می گیرند.

منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *