با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  محافظت از پوست آقایان
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 407 بازدید

  روش های محافظت از پوست آقایان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  شاید با خود فکر کنید که تنها این زنان هستند که به پوست خود اهمیت می دهند و میخواهند پوستی زیبا داشته باشند اما باید بگوییم که این یک باور غلط بوده و مردان نیز همواره به دنبال داشتن پوستی سالم و جوان هستند از همین رو در نظر داریم تا در این بخش در رابطه با روش های محافظت از پوست آقایان برای شما توضیحاتی دهیم. که از جمله این روش ها عبارتند از شستشوی صورت، مراقبت در روش اصلاح، استفاده از مرطوب کننده مناسب و… . که هرکدام از این روش ها را متناسب با نوع پوستی که دارید میتوانید مورد استفاده قرار دهید.

  محافظت از پوست آقایان با شستشوی صورت

  همانطور که گفته شد محافظت از پوست آقایان امروزه به یکی از راه های رسیدن پوستی صاف و زیبا و همچنین صورتی جذاب تبدیل شده است و بسیاری از آقایان همواره به دنبال آن هستند. یکی از راه های رسیدن به آن شستشوی صورت می باشد. اما نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که شما باید در ابتدا نوع پوست خود را بشناسید و سپس به سراغ شستشو بروید زیرا استفاده خودسرانه از برخی تمیزکننده ها میتواند باعث خشکی و برخی مشکلات دیگر می شود.

  نقش روش اصلاح در محافظت از پوست آقایان

  مردانی که خود به اصلاح صورت خود میپردازند همواره باید دقت داشته باشند زیرا روش اصلاح آنها به محافظت از پوست اقایان نقش بسیار زیادی دارد. در واقع اگر از تیغ های تک و یا دو تیغه استفاده می کنند باید دقت داشته باشند که نباید دست خود را خیلی تکان دهند و حتما قبل از اصلاح از مرطوب کننده های مناسب استفاده کنند این مرطوب کننده در رشد موها نیز موثر خواهند بود. پس از هر اصلاح نیز باید مرطوب کننده ها را بشورید، و بعد از ۵ تا ۷ مرتبه استفاده کامل، تیغه خود را عوض کنید تا باعث تحریک نشود.

  محافظت از پوست مردان

  محافظت از پوست مردان

  مرطوب کننده مناسب برای محافظت از پوست آقایان

  اینکه مردان به محافظت از پوست خود بپردازند اصلا مسئله ی تعجب برانگیزی نیست زیرا میل به زیبایی در وجود همه ی انسان ها قرار دارد. یکی از راه هایی که برای محافظت از پوست آقایان مورد استفاده قرار میگیرد مرطوب کننده های متناسب با نوع پوست می باشد. این مرطوب کننده ها در روشن سازی و همچنین جوان سازی پوست نقش بسیار زیادی دارند و اکثرا بعد از حمام و دوش گرفتن و حتی اصلاح کردن باید بر روی پوست صورت استفاده شود.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.