با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  محافظت از پوست در آفتاب
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 469 بازدید

  راه های محافظت از پوست در آفتاب

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  مسلما محافظت از پوست در آفتاب، یکی از اصلی ترین وظایف ما برای داشتن پوستی زیبا و جوان می باشد. همانطور که میدانید اشعه ی خورشید یکی از مهمترین عوامل بروز چین و چروک و سرطان های پوستی می باشد که بر اثر تابش بیش از حد نور خورشید به وجود می آید. اگر بخواهیم به سایر مشکلات اشاره کنیم باید مواردی همچون بروز لک، پیری زودرس و سایر بیماری ها را نام ببریم. از همین رو محافظت از پوست همواره باید یکی از اولویت های ما باشد. راه های زیادی وجود دارد که با کمک آن میتوانیم به این خواسته برسید که یکی از بهترین آنها استفاده از ضد آفتاب های متناسب با پوست می باشد.

  نقش ضد آفتاب در محافظت از پوست در آفتاب

  همانطور که میدانید هیچ ضد آفتابی نمیتواند تضمین کند که از پوست شما در برابر نور خورشید به طور کامل محافظت می کند از همین رو شما باید از موارد دیگری مانند عینک، کلاه و لباس های مناسب برای محافظت از پوست در آفتاب استفاده کنید. برای استفاده از ضد آفتاب باید دقت داشته باشید که SPF متناسب را انتخاب کنید و در هر استفاده تقریبا تنها یک بند انگشت ضد آفتاب مصرف کنید. نکته ی دیگری که در رابطه با ضد آفتاب وجود دارد این است که در هر فاصله زمانی ۲ الی ۳ ساعت باید آن را تمدید کنید و هرگاه در نظر دارید زیر نور خورشید قرار گیرید باید نیم ساعت قبل آن را به صورت خود بمالید تا اثرگذار شود.

  محافظت از پوست در برابرآفتاب

  محافظت از پوست در برابرآفتاب

  مواد غذایی موثر در محافظت از پوست در آفتاب

  شاید باور این مسئله سخت باشد اما برخی مواد غذایی از جمله بروکلی، کلم، کلم بروکسل و گل کلم نقش بسیار زیادی در محافظت از پوست در آفتاب دارند در واقع این سبزیجات به دلیل برخورداری از آنتی اکسیدانی به نام سولفورافان میتوانند از پوست و سلول های بدن در برابر اشعه خورشید محافظت کنند و علاوه بر محافظت به سلامتی بدن نیز کمک کنند. در واقع این سبزیجات باعث تولید مقدار سالمی از اسیدیوروکانیک می شود که خود محافظت کننده ای طبیعی است. در نتیجه میتوانید اطمینان داشته باشید که با کمک آنها به خواسته خود خواهید رسید.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.