با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  محافظت از پوست در استخر در برابر کلر
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 393 بازدید

  محافظت از پوست در استخر در برابر کلر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید کلر به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده کاربردهای زیادی دارد که یکی از مهمترین آن بکارگیری در آب استخرها می باشد. اما نکته ای که در رابطه با این ماده ضدعفونی کننده وجود دارد این است که تاثیر بسیار بدی بر روی پوست افراد می گذارد از همین رو افراد باید به سراغ به محافظت از پوست در استخر بپردازیم. از همین رو پزشکان توصیه می کنند بعد از استخر حتما از کرم های مرطوب کننده متناسب با پوستتان استفاده کنید تا از خشک شدن پوست جلوگیری کنید.

  داروهای خانگی برای محافظت از پوست در استخر

  این مسئله که شنا کردن باعث خشک شدن پوست می شود غیرقابل کتمان است. از همین رو شما همواره باید به محافظت از پوست در استخر بپردازید. استفاده از روش های خانگی از جمله روغن های گیاهی مانند روغن نارگیل، روغن بادام و… می تواند نقش بسیار زیادی در برطرف کردن این خشکی داشته باشد. همچنین در این حین که شما در حال برطرف کردن این مسئله هستید با کمک جوش شیرین میتوانید در مدت کوتاهی لایه برداری کرده و سلول های مرده پوست را از بین ببرید و به پوستی صاف و زیبا دست پیدا کنید.

  کارهای ممنوعه برای محافظت از پوست در استخر

  همانطور که میدانید محافظت از پوست یکی از اصلی ترین وظایف ما محسوب می شود از همین رو دقت داشته باشید که بعد از استخر چه مواردی را باید رعایت کنید. به عنوان مثال اگر در نظر دارید به محافظت از پوست در استخر بپردازید حتما از عینک های شنا استفاده کنید و از پوشیدن لباس های تنگ و موادی بعد از شنا خودداری کنید. همچنین برای اینکه پوست خود را از خشکی در بیاورید مقداری نمک و شکر قهوه ای را مخلوط کرده و با روغن زیتون بر روی پوست بمالید و پس از آن دوباره دوش بگیرید.

  محافظت از پوست در استخر

  محافظت از پوست در استخر

  شوینده های مناسب برای محافظت از پوست در استخر

  این مسئله بسیار اهمیت دارد که شما بعد از شنا به محافظت از پوست خود بپردازید. در واقع شما باید با کمک انواع لوسیون های ضد آفتاب کمک کنید تا تمامی قسمت های بدنتان به طور یکنواخت در معرض نور خورشید قرار گیرند. همچنین استفاده از شوینده هایی که حاوی وازلین، گلیسیرین هستند نقش بسیار مهمی در محافظت از پوست در استخر دارند،اینکار به رطوبت رسانی مجدد پوست شما درحین دوش گرفتن کمک می‌کند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.