با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  محافظت از پوست چرب
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 391 بازدید

  محافظت از پوست چرب با شوینده های غیرصابونی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانطور که میدانید امروزه بسیاری از افراد از داشتن پوست چرب رنج می برند. پوست چرب یکی از اصلی ترین عوامل ایجاد آکنه و جوش های زیرپوستی بر روی پوست صورت افراد است و آنها همواره در تلاش هستند تا این مشکل را برطرف نمایند. شوینده های غیرصابونی یکی از راه هایی است که به کمک آن میتوانید به محافظت از پوست چرب بپردازید. این شوینده ها کمک می کند تا چربی موجود بر روی پوست خود را کنترل کرده و همچنین پوست را تمیز نگه دارید. اگر بتوانید از این شوینده ها به صورت دو بار در روز استفاده کنید میتوانید مطمئن باشید که منافذ پوست را میبندد و از بروز جوش های جدید جلوگیری می کند

  آیا ماسک اسکراب در محافظت از پوست چرب نقش دارد؟

  در رابطه با ماسک پوست اسکراب برای محافظت از پوست چرب باید بگوییم که این ماسک ها نقش بسیار زیادی در محافظت از پوست دارند. ماسک اسکراب به راحتی میتواند چربی اضافه پوست را از بین ببرد و از به وجود آمدن جوش، پوست های مرده و حتی جوش های سر سیاه بر روی پوست صورت جلوگیری کند. اغلب افراد برای محافظت از پوست چرب خود به سراغ ماسک های اسکراب می روند و با کمک آن به پاکسازی پوست و از بین بردن جوش های سر سیاه می پردازند.

  محافظت از پوست چرب با مرطوب کننده

  یک باور غلط در بین عموم مردم وجود دارد این است که استفاده از مرطوب کننده برای پوست های چرب اصلا مناسب نیست. در صورتی که پوست های چرب نیز همانند سایر پوست ها به مرطوب کننده احتیاج دارند. در واقع هنگامی که شما به روش های مختلف چربی موجود بر روی پوست را از بین می برید، آن را تحریک می کنید که دوباره چربی تولید کند از همین رو استفاده از مرطوب کننده بدون روغن برای محافظت از پوست چرب بسیار اهمیت دارد.

  راه های محافظت از پوست چرب

  راه های محافظت از پوست چرب

  کرم های ضد آفتاب و محافظت از پوست چرب

  اینکه افراد از ضدآفتاب استفاده می کنند به این معنی نیست که آنها در نظر دارند از پوست خود در برابر نور خورشید و جلوگیری از چین و چروک ها و درمان چروک صورت استفاده کنند. نکته ی مهمی که وجود دارد این است که استفاده از کرم ضد آفتاب برای محافظت از پوست چرب و سایر پوست ها مفید می باشد. البته اگر کرم متناسب با پوست خود را تهیه کنید. در این صورت میتوانید مطمئن باشید که به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید و پوستی زیبا خواهید داشت.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.