با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مدت زمان رشد ابرو
  18 نوامبر 2018 بدون نظر 1642 بازدید

  مدت زمان رشد ابرو چقدر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  از آنجا که پرپشتی و خوش فرمی ابروها در زیبایی چشم و چهره ی فرد تاثیر بسزایی دارد ، از این رو در این مقاله ، مدت زمان رشد ابرو برای افرادی که مایل هستند بدانند که رشد ابروی طبیعی چقدر طول می کشد ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت کاهش رشد ابرو

  در یک فرد کاهش رشد ابرو می تواند به دلیل ؛ زمینه ی ژنتیکی ، سوء تغذیه ، مشکلات هورمونی ، بیماری های کبدی ، بیماری های روحی، کم کاری تیروئید ، کم خونی ، کمبود آهن و … باشد که جهت تشخیص علت دقیق کندی رشد ابروها می توان به پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی مراجعه کرد و از آنجا که در بیشتر موارد ، کاهش رشد ابروها ناشی از مسائل ژنتیکی است ، لذا جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود .

  متخصص زیبایی و پوست و مو

  متخصص زیبایی و پوست و مو

  مدت زمان رشد ابرو

  موی ابرو در مقایسه با موی سر ، رشد کمتری دارد ، به دلیل اینکه رشد طبیعی ابرو به عوامل مختلفی ( نوع تغذیه ی فرد ، رفتار فیزیکی فرد با ابرو ، زمینه ی ژنتیکی ، بیماری ها و …) بستگی دارد ،لذا نمیتوان به صورت دقیق میزان رشد موهای ابرو را بیان کرد اما به طور کلی در صورتی که رشد ابروها کنده شوند ، حدود ۶۴ روز طول خواهد کشید تا شاهد رشد موهای جدید باشیم ، البته اگر موها در زمان استراحت قرار داشته باشند ممکن است در مدت زمانی طولانی تر رشد کنند که نمی توان زمان دقیق آن را بیان کرد .

  مدت زمان رشد ایروها

  مدت زمان رشد ایروها

  افزایش رشد ابرو

  می توان رشد ابرو را با روش های خانگی و پزشکی افزایش داد ؛ روش های خانگی شامل ماساژ ابرو با روغن های گیاهی و طبیعی نظیر ؛ روغن زیتون ، نارگیل ، کرچک ، فندق و … می باشد .
  در درمان های پزشکی تجویز مکمل های غذایی ، لیزر تراپی ابرو و تزریق PRP ( پلاسمای تغلیظ یافته از پلاکت های خونی که خاصیت تقویت کنندگی و ترمیمی بسیاری بالایی دارد و از خون خود فرد تهیه می گردد ) می تواند در زمان کوتاه تری به شکل موثرتری نیز سبب رشد و نمو موهای ابرو گردد .
  در لیزر تراپی ابرو ، تابش اشعه ی گرم لیزر به سطح پوست ابرو ، ضمن افزایش جریان خونرسانی در سطح پوست که موجب رساندن مواد مغذی مورد نیاز رشد فولیکول موها به شکل کامل تری خواهد شد ، سبب تولید کلاژن جدید و در نتیجه تولید و رشد فولیکول های جدید مو در ابرو خواهد شد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.