با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراحل کاشت مو چیست
  27 آگوست 2018 بدون نظر 409 بازدید

  مراحل کاشت مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  برای درمان ریزش مو و کچلی روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان با توجه به شرایط بیمار و سلایق بیمار آن را توصیه میکنند.یکی از این روش ها کاشت مو است که با استفاده از آن میتوان به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد.موهایی که بعد از مراحل کاشت مو به وجود می آیند به خوبی رشد خواهند کرد به همین دلیل میتوانید مانند موهای طبیعی به اصلاح آن ها بپردازید و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

  کاشت مو

  بسیاری از افراد تصور میکنند در صورتی که به کچلی و طاسی مبتلا شوند هیچ روش قطعی برای درمان مشکلشان وجود ندارد و باید تا اخر عمر با کچلی و طاسی به زندگی خود ادامه دهند اما بهتر است بدانید امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی پزشکی و زیبایی رخ داده است میتوان به راحتی و بدون عوارض شدید به درمان ریزش مو پرداخت بدون این که مشکلی برای فرد به وجود اید.

  کاشت مو در چند مرحله انجام می شود

  کاشت مو در چند مرحله انجام می شود

  بانک مو موردنیاز برای کاشت مو

  برای انجام روش های مختلف کاشت مو باید شرایط بانک موی فرد مورد بررسی قرار گیرد. برخی افراد بانک مویی خوبی دارند که کاشت مو برای این افراد راحت تر است و برای آن ها همه روش های کاشت مو قابل انجام خواهد بود ولی برخی افراد دارای بانک مویی ضعیف تری هستند که محدودیت بیشتری برای آن ها وجود دارد.

  چون کاشت مو برای متقاضیان با برداشت مو از ناحیه سر یا بدن شروع می شود ، متقاضیانی که بانک مو ضعیف تری در سر دارند ، باید از موهای ناحیه کتف یا سینه یا ران یا پاها یا کتف یا کمر برداشته می شود و آماده پیوند به سر می شود و این موها در لابه لای موهای سر گذاشته می شود و تراکم مناسبی برای موها ایجاد می شود.

  کاشت مو برای چه افرادی مناسب است

  کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان کچلی و طاسی به شمار میرود.این روش برای افراد مناسب خواهد بود که نتوانسته باشند با استفاده از داروهایی که متخصصان تجویز نموده اند به درمان ریزش مو بپردازند.افرادی که قصد دارند با انجام مراحل کاشت مو به نتیجه برسند باید بانک موی کافی داشته باشند در غیر اینصورت امکان این وجود ندارد که با استفاده از کاشت مو به درمان ریزش مو پرداخت.البته روش هایی مانند ترمیم مو برای افرادی که بانک موی کافی ندارند مناسب خواهد بود.

  متقاضیان اصلی کاشت مو

  متقاضیان اصلی کاشت مو

  مراحل کاشت مو چگونه است

  مراحل کاشت مو در روش های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد.در همه ی روش ها ابتدا فولیکول ها به تشخیص متخصصان برداشته میشود.در روش sut فولیکول ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک استخراج میشود و در آن جراحی وجود نخواهد داشت به همین دلیل بسیاری از عوارض روش های دیگر در آن وجود نخواهد داشت.در روش fit فولیکول ها توسط  پانچ و در روش fut هم فولیکول ها به وسیله جراحی استخراج میشود.بعد از این که فولیکول ها استخراج شدند متخصصان با متدهایی که وجود دارد برای انتقال فولیکول ها اقدام میکنند و مراحل کاشت مو به پایان میرسد.

  مراحل کاشت مو

  مراحل کاشت مو

  فواید کاشت و ترمیم موها مو چیست

  کاشت مو نسبت به سایر روش هایی که برای درمان ریزش مو وجود دارد فواید قابل توجهی را دارد.مهمترین فایده ی آن این است که با استفاده از کاشت مو به موهایی دست پیدا خواهید کرد که به صورت دائمی رشد میکنند و میتوانید تا اخر عمر از کچلی خلاص شوید.علاوه بر این مراحل کاشت مو در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و لازم نخواهد بود برای دستیابی به نتایج مدت ها صبر کنید.

  اغلب روش های کاشت مو دائمی هستند ولی ممکن است به ترمیم مو هم نیاز داشته باشد . کاشت مو ممکن است با جراحی یا بدون عمل جراحی انجام شود. اگر از روش های جراحی کاشت موها استفاده می کنید ، ریسک و عوارض ناشی از عمل کاشت مو افزایش افزایش می یابد. از بین بردن زخم و جای اسکار ناشی از عمل جراحی به مراقبت های بعد از عمل کاشت موها نیازمند است.

  مراقبت های بعد از کاشت مو به روش hrt

  ترمیم مو مو به روش hrt

  برای انجام ترمیم مو روش های مختلفی وجود دارد ، روش hrt ترمیم مو یکی از بهترین روش هاست. البته این روشی برای تقویت مو و کاشت موها هم به شمار می رود . افرادی که از طریق دلایل زنتیکی و یا ارثی به ریزش شدید موها دچار شده اند هم می توانند برای رفع مشکلات طاسی و کچلی سرشان با این روش اقدام نمایند. البته می توان گفت افرادی که بیماری آلوپسی مو دارند و یا از ریزش مو به صورت گسترده رنج می برند و یا بانک موی ضعیفی دارند از روش hrt استفاده می کنند. اگر نتایج بدست آمده افرادی که از این ، به ترمیم موهای خود می پردازند ، را ببینید ، متوجه خواهید شد که این روش بسیار نتیجه بخش و بهینه ای است.

  بهترین کلینیک های کاشت مو در ایران

  کلینیک های زیبایی برای انجام کاشت مو بسیاری در سطح شهر وجود دارند و هر کدام از آن ها در آگهی ها و سایت های مختلف به تبلیغ گسترده خدمات و پزشکان خود می پردازند. پیدا کردن بهترین کلینیک انجام کاشت مو برای متقاضیان بسیار اهمیت دارد. برای انتخاب کلینیک کاشت مو باید به مواردی توجه کنید مثلا این که کلینیک انتخابی شما باید شناخته شده و سرشناس باشد و از تجهیزات بهداشتی و جدید برای انجام عمل های جراحی کاشت مو استفاده شود. باید پزشکان سرشناش و ماهر در کلینیک های زیبایی مورد نظر شما مشغول به کار باشند. شماره و ادرس کلینیک های معتبر کاشت مو در سایت هایشان وجود دارد و می توانید با مراجعه یا پرس و جو درمورد این کلینیک ها ، اطلاعات دقیقی دبست آورید.

  کاشت مو دائمی در کلینیک

  کاشت مو دائمی در کلینیک

  روش های کاشت مو

  روش های مختلف برای انجام عمل کاشت مو عبارتند از روش sut کاشت مو یا روش fut کاشت مو یا روش fit کاشت مو یا روش fci کاشت مو یا روش hrt کاشت مو

  روش sut کاشت مو از جدیدترین و بهترین روش های کاشت مو است. با برداشتن مو از پشت سر و اطراف سر یا اگر متقاضی بانک مویی مناسبی نداشته باشد ، برداشتن مو از ران و کتف و پاها انجام می شود و در ناحیه سر قرار می گیرد.

  روش fut کاشت مو به دلیل این که عوارض زیادی برای فرد دارد و مشکلاتی از جمله خونریزی و جای زخم و اسکار باقی می ماند تقریبا منسوخ شده است و در این روش از جراحی استفاده می شود

  در روش fit کاشت مو ، برای برداشتن مو از پانچ استفاده می شود. در این روش امکان برداشت و کاشت بیشتر موها وجود دارد و خونریزی بعد از عمل از روش fut بسیار کمتر خواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.