با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لایه برداری از پوست دست
  31 اکتبر 2018 بدون نظر 522 بازدید

  مراقبت از پوست دست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  به طور کلی به دلیل تماس دست با انواع مواد شوینده ، تحت تاثیر سرما، تابش آفتاب و آلودگی های محیطی پوست دست دچار خشکی و زمختی می گردد و به همین دلیل مانند پوست صورت به مراقبت و توجه نیاز دارد و باید به طور مرتب مورد رسیدگی قرار بگیرد اما مراقبت از پوست دست چگونه ممکن می شود.

  مراقبت از پوست دست

  – پوست دست مانند پوست صورت به پاکسازی لایه های مرده و آسیب دیده نیاز دارد بنابراین برای پاکسازی پوست باید یک محصول مناسب با نوع پوست دست انتخاب شود و به طور هفتگی با قرار دادن این کرم و ماساژ درمانی پوست به تقویت آن پرداخت.
  – پوست دست به دلیل حساس بودن و تماس با اشیا زیاد تمایل زیادی به خشک شدن دارد بنابراین باید دست ها به طور روزانه با کرم مناسب مرطوب شود .
  – بعد از پایان کار روزانه جهت آرامش یافتن دست ها و رفع تنش و افزایش جریان خون در پوست دست می توان با ماساژ دادن دست ها در هنگام کرم زدن آرامش را به دست ها هدیه نمود .
  – یکی از بهترین روش های محافظتی از پوست دست استفاده از دستکش پلاستیکی هنگام شستشوی ظرف و استفاده از دستکش نخی در هنگام مراجعت به خارج از منزل می باشد.

  لایه برداری پوست دستان

  مراقبت از پوست دست

  ترک های پوستی دست

  ترک های پوستی دست مشکلی می باشند که اغلب در فصول سرد سال دامن گیر برخی از افراد می شوند و باعث ایجاد زخم های کوچک در روی پوست دست می شوند و جای آنها بسیار دردناک می باشد و افرادی که به این مشکل دچار می شوند باید همواره موقع تماس با مواد شوینده از دستکش استفاده نمایند و هنگام خواب باید دست های خود را به گلیسیرین ، کرم نرم کننده مناسب و آب لیمو آغشته نمایند و با دستکش نخی پوشش دهند تا در هنگام صبح به دلیل رطوبت رسانی مناسب ترک های پوستی رفع شده باشند.

  لایه برداری پوست دست

  همانگونه که پوست صورت به لایه برداری پوست و پاکسازی پوست نیاز دارد تا سلول های مرده سطح آن و آلودگی های محیطی به طور مناسبی از روی آن زدوده شود پوست دست نیز به همین دلایل به پاکسازی و لایه برداری نیاز دارد و با استفاده از تونرها و لایه بردارهای مخصوص دست و استفاده از مواد طبیعی چون آب لیمو، ماست و انواع میوه های اسیدی و تازه می توان پوست دست را لایه برداری و پس از آن با استفاده از کرم های مرطوب کننده آبرسانی نمود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.