با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت از پوست
  29 اکتبر 2018 بدون نظر 333 بازدید

  مراقبت از پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  پوست یکی از بزرگترین اعضای بدن می باشد که به دلیل خارجی بودن آن تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار مشکلات عدیده ای چون تیرگی، لک، خراش و بروز ضایعات پوستی می شود و افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند باید مراقبت های پوست خود را بسیار جدی بگیرند و به طور مستمر و مرتب پوست خود را مورد مراقبت قرار بدهند و به این بخش از بدن خود بسیار اهمیت بدهند اما برای مراقبت از پوست چه کنیم.

  مراقبت از پوست

  – افرادی که به زیبایی پوست خود اهمیت می دهند و به نقش زیبایی پوست در افزایش زیبایی چهره خود واقف هستند همواره آگاهی خود را در مورد مراقبت از پوست افزایش می دهند.
  – قدم اول در روش های مراقبت پوست شناخت نوع پوست می باشد.
  – انجام روش های مراقبت های پوستی لزوما با استفاده از محصولات گران قیمت و تجملی ممکن نمی گردد بلکه با استفاده از محصولات با کیفیت و ملایم نیز می توان از پوست مراقبت نمود.

  – پوست هر فردی به دلیل تجمع دوره ای سلول های مرده بر روی پوست به پاکسازی و پس از آن به مرطوب کننده و آبرسان فاقد چربی و ملایم که منافذ پوست را مسدود ننماید نیاز دارد.
  – استفاده از ضد آفتاب مناسب پوست بهترین روش برای مبارزه با تابش اشعه های مضر آفتاب بر روی پوست می باشد.
  – خانم هایی که عادت به استفاده از لوازم آرایشی دارند باید از محصولاتی که مارک ضد جوش دارند و منافذ پوست را مسدود نخواهند کرد مصرف نمایند.

  بهترین سن شروع مراقبت های پوستی

  مراقبت کردن از پوست بدن پروسه ای می باشد که به سن خاصی محدود نمی باشد و افراد جوان نیز می توانند با مراقبت های مناسب از پوست خود قبل از بروز هر نوع مشکل پوستی در حفظ سلامت پوست شان کوشا باشند و بروز پیری و چین و چروک را در پوست خود به تاخیر بیاندازند.

  مراقبت از پوست صورت

  نقش تغذیه در داشتن پوست سالم

  یکی از بهترین روش های سالم نگه داشتن پوست و مو مصرف مناسب سبزی، لبنیات، غلات، میوه های تازه ، گوشت، حبوبات ، غذاهای کم کلسترول، ماهی و دانه آجیل ها می باشد و در کنار رژیم غذایی خواب و استراحت کافی و عدم داشتن استرس باعث می شود پوست کمتر دچار مشکلات پوستی گردد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.