با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت بعد از پروتز لب
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 471 بازدید

  مراقبت بعد از پروتز لب

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  میل به زیبایی تقریبا در وجود تمامی انسان ها به در از جنسیت آنها وجود دارد و نمیتوان مانع آنها شد تا برای رسیدن به خواسته های خود از روش های مختلف استفاده نکنند و با توجه به اینکه امروزه پیشرفت های زیادی در این زمینه حاصل شده باید بگوییم که پروتز لب یکی از روش هایی است که نه تنها باعث زیباتر شدن لب ها بلکه باعث زیباتر شدن صورت نیز می شود و به نوعی صورت را بی نیاز از هرگونه آرایش می کند. اما چیزی که از نظر پزشکان بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد مراقبت بعد از پروتز لب می باشد. تاکنون به ذهنتان خطور کرده که مراقبت بعد از پروتز لب چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید.

  مراقبت بعد از پروتز لب

  شاید باورش سخت باشد اما پروتز لب نیز به مراقبت هایی بعد از انجام این عمل نیاز دارد هر چند که این عمل تنها با تزریق ژل انجام می شود اما در صورتی که از مراقبت بعد از پروتز لب آگاهی نداشته باشید نمیتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. برخی از مراقبت بعد از پروتز لب عبارتند از:

  • از پوشیدن هرگونه لبس های یقه بسته مانند تی شرت و کاموا و… خودداری کنید و تا حد امکان سعی کنید از لباس های دکمه دار و یا زیپ دار استفاده کنید.
  • به مدت سه روز باید در منزل استراحت مطلق داشته باشید و برای اینکه در این مدت حوصله تان سر نرود می توانید به سراغ فیلم و یا موسیقی بروید.
  • سعی کنید در مدت سه روز استراحت از صحبت کردن زیاد بپرهیزید.
  • اگر نیاز پیدا کردید که به بیرون از خانه بروید حتما از بالش های مخصوص گردن برای ثابت نگه داشتن سر خود استفاده کنید.
  • حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از عمل پروتزگذاری لب نیاز است که کسی وظیفه پرستاری از شما را بر عهده داشته باشد و به شما برای غذا خوردن و همچنین حرکت کردن کمک کند.
  مراقبت بعد از پروتز لب ها

  مراقبت بعد از پروتز لب ها

  اهمیت مراقبت بعد از پروتز لب

  شاید با خود بگویید که تمامی مواردی که در رابطه با مراقبت بعد از پروتز لب گفته شد به خودی خود بعد از هر عمل جراحی کم و بیش رعایت می شود. اما باید بدانید که این یک باور غلط در میان بسیاری از مردم است.

  باید بدانید که پزشکان بر این عقیده هستند که رعایت دقیق مراقبت بعد از پروتز لب به شما این امکان را می دهد تا از نتیجه حاصل شده نهایت رضایت را داشته باشید و هیچ گاه پشیمان نشوید زیرا یکی از راه های رسیدن به نتیجه دلخواه مراقبت بعد از پروتز لب می باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.