با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT
  28 آگوست 2018 بدون نظر 347 بازدید

  مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT چه مزایایی دارد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو است که در اکثر موارد میتواند برای بسیاری از بیماران نتیجه بخش باشد.روش FUT یکی از روش های کاشت مو است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم. مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT باعث میشود تا عوارض آن کاهش پیدا کند.

  کاشت مو

  همیشه توصیه میشود که برای درمان بیماری ها در وهله ی اول از داروهای گیاهی و روش های خانگی استفاده کنید چون این روش ها عارضه ی قابل توجهی را به دنبال نخواهند داشت و علاوه بر این با هزینه ای بسیار کم میتوانید از آن ها استفاده کنید.اما در برخی از موارد همه چیز به این راحتی ها نخواهد بود و امکان درمان برخی از بیماری ها با داروهای گیاهی وجود نخواهد داشت.ریزش مو یکی از مشکلاتی است که در بسیاری از مواقع باید از روش هایی استفاده کرد که در کلینیک ها برای بیماران مورد استفاده قرار میگیرد.

  کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش FUT یکی از روش های کاشت مو است که با استفاده از آن میتوان به درمان ریزش مو پرداخت.این روش یکی از اولین روش های کاشت مو به شمار میرود که در آن برای برداشتن فولیکول ها از جراحی استفاده میشود به همین دلیل در حال حاضر این روش تا جایی که امکانش وجود دارد مورد استفاده قرار نمیگیرد.به علت اینکه در این روش از جراحی استفاده میشود ممکن است عوارض زیادی برای فرد به وجود آید اما رعایت مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT باعث میشود تا این عوارض تا حدی کاهش پیدا کنند.

  مقایسه روش های کاشت مو

  مقایسه روش های کاشت مو

  مراحل انجام این عمل زیبایی

  مراحل کاشت مو به روش FUT تا حد زیادی مانند روش های دیگر است و تفاوت قابل توجهی بین آن ها وجود ندارد فقط در مرحله ی برداشتن فولیکول ها بر خلاف روش های دیگر از جراحی استفاده میشود.بدین صورت که قسمتی از پشت سر بیمار با برش خارج میشود و بعد از آن گرافت ها از قسمت خارج شده جدا میشوند.به علت برش هایی که در این قسمت انجام میشود عدم انجام این مراقبت ها، ممکن است منجر به بروز عوارض غیر قابل جبران شود.

  مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT چه مزایایی دارد

  مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT

  رعایت مراقبت بعد از کاشت مو به روش FUT باعث میشود تا عوارض این روش کاهش پیدا کند به همین دلیل باید به آن توجه ویژه ای را داشته باشید. بعد از کاشت مو به این روش باید از داروهایی که متخصصان تجویز میکنند استفاده کنید و موهایتان را با شامپوهای تجویز شده شستشو دهید.علاوه بر این برای بهبود جای زخم ها باید از مصرف دخانیات بپرهیزید و از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید.استفاده از کمپرس سرد هم باعث میشود تا عوارض عمل کاهش پیدا کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.