با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 448 بازدید

  مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی برای جوانسازی پوست صورت و همچنین برجسته سازی اندام های بدن به وجود آمده است اما باید بدانید که یکی از معروف ترین و بهترین روش هایی که وجود دارد تا شما را به خواسته تان برساند تزریق چربی می باشد. مطمئنا بارها دیده اید که جوانان برای اینکه صورتی زیبا داشته اند به گونه های خود چربی تزریق کرده اند.مطمئنا می دانید که انجام هر عملی نیازمند مراقبت های بعد از آن و طی کردن دوران نقاهت است که تزریق چربی گونه از این قاعده مستثنی نیست. اما سوالی که برای بسیاری از افرادی که به سراغ انجام این کار می روند این است که مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه چیست؟ چه باید و نبایدهایی وجود دارد؟ در این مقاله ما در نظر داریم تا به مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه بپردازیم و شما را نسبت به آن آگاه کنیم با ما همراه باشید.

  تزریق چربی به گونه

  مطمئنا اگر تصمیم گرفته اید که تزریق چربی به گونه انجام دهید در جریان هستید که این کار حتما باید زیر نظر پزشکی ماهر و باتجربه در این زمینه انجام شود زیرا میزان دوز انتخابی و تزریق شده با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شاید از خودتان بپرسید که چربی به کار رفته برای تزریق چربی گونه از کجا گرفته می شود از همین رو باید بگوییم که این چربی در اغلب موارد از چربی های اضافی موجود در ناحیه شکم و قسمت های بیرون ران فرد مورد نظر گرفته می شود و سپس در ناحیه ی مورد نظر که همان گونه است تزریق می شود.

  هزینه تزریق چربی به گونه

  هزینه انجام این کار نیز با توجه دوزی که پزشک بکار می رود همچنین تجربه و مهارت او و علاوه بر این موقعیت و تجهیزات کلینیک میتواند متفاوت باشد اما چیزی که برای بیماران اهمیت دارد مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه می باشد.

  مراقبت های بعد از تزریق چربی به گونه

  مراقبت های بعد از تزریق چربی به گونه

  مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه

  از همین رو باید بگوییم که برای اینکه مراقبت های بعد از تزریق چربی گونه را انجام دهید باید به مدت چندین روز از کسی بخواهید در انجام امور خانه به شما کمک کند. همچنین محل مورد نظر باید به مدت دو هفته کامل پوشانده شود و از وارد کردن فشار زیاد در ناحیه تزریق شده جلوگیری کنید. معمولا وقتی افراد تزریق چربی گونه انجام میدهند با تورم و کبودی روبرو می شوند که این مسئله طی مدت ۲ الی ۳ هفته برطرف شده و نیازی به نگرانی نیست.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.