با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بعد از تقویت مو با لیزر
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 319 بازدید

  مراقبت های بعد از تقویت مو با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  هنگامی که در فردی عمل زیبایی صورت می پذیرد ، با رعایت مراقبت های توصیه شده از سوی پزشک معالج ، ضمن تسریع روند بهبودی پس از عمل ، از ایجاد عوارض پایدار نیز جلوگیری خواهد شد ، لذا در این مقاله ، مراقبت های بعد از تقویت مو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  تقویت مو با لیزر

  در عمل تقویت مو با لیزر ، جهت توقف ریزش موها ، ترمیم ریشه ی موها و افزایش رشد و پرپشتی موها ، لیزر کم توان یا سر به سر فرد تابیده می شود تا با افزایش جریان خون در سر و ترمیم و تقویت سلول های پوست سر و مو ، فرآیند ریزش مو در فرد متوقف شده و
  موها از ضخامت و حجم مناسبی برخوردار شوند ، اشعه ی لیزر با جذب توسط سلول های هدف موجب شکسته شدن هورمون عامل ریزش مو و ترمیم ریشه ای موها خواهد شد .

  مراقبت های بعد از تقویت مو با لیزر چیست

  مراقبت های بعد از تقویت مو با لیزر چیست

  فواید تقویت مو با لیزر

  ● ترمیم آسیب های شیمیایی بر روی موها .
  ● توقف فرآیند ریزش در موها .
  ● تحریک فولیکولها مو، کلاژن سازی و افزایش فعالیت سلولی .
  ● افزایش استحکام ، رشد مو ها، پرپشتی موها و درخشندگی موها
  کاندید مناسب تقویت مو با لیزر
  روش تقویت مو با لیزر برای تمام افراد ، حتی برای کسانی که به هر دلیلی کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند ، درمان موثری خواهد بود ، زیرا با این عمل می توان به تقویت ریشه ای موها پرداخت .

  مراقبت های بعد از تقویت مو با لیزر

  بعد از تقویت مو با لیزر ، بهتر است یک الی دو روز از قرار گیری در معرض مستقیم نور خورشید به مدت طولانی مدت خودداری کنید و در صورت نیاز به خروج از منزل از کلاه آفتابی مناسب استفاده کنید ، استفاده از لیزر جهت تقویت مو ، به دلیل استفاده از لیزر کم توان ، روشی ایمن و کم خطر می باشد و به مراقبت های خاصی پس از عمل نیاز ندارد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.