با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 350 بازدید

  مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3]

  روش fit کاشت مو امروزه توسط پزشک در بهترین شرایط ممکن بر روی بیمار انجام می شود اما چیزی که بیشتر از همه انجام این عمل را دشوار می کند مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو می باشد. در این مقاله در نظر داریم تا برخی از مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو را برای شما شرح دهیم تا آگاهی کاملی نسبت به آن بدست آورید.

  همانطور که میدانید از دست دادن مو برای تمامی افراد به خصوص آقایان یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای آنها رخ دهد زیرا آنها را به این باور می رساند که دیگر همانند گذشته زیبا و جذاب نیستند از همین رو درگیر مشکلات شدید افسردگی و روحی روانی می شوند. اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده روش های بسیار زیادی برای برطرف کردن این مشکل به وجود آمده که یکی از بهترین آنها روش fit کاشت مو می باشد.

  مراقبت های کاشت مو به روشfit

  مراقبت های کاشت مو به روش fit

  روش fit کاشت مو

  مسلما می دانید برای اینکه بتوانید از روش fit کاشت مو برای برطرف کردن ریزش موی خود استفاده کنید باید نزد پزشک متخصص مراجعه کنید. پزشک متخصص کاشت مو در وهله اول بررسی های لازم در رابطه با موهای ریخته و همچنین بانک موی شما انجام می دهد و سپس روش fit کاشت مو را انجام می دهد. دقت داشته باشید زمانی میتوانید از روش fit کاشت مو استفاده کنید که بانک موی قوی و ضخیم داشته باشید.

  اما چیزی که باعث می شود کاشت مو نتیجه بخش باشد، مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو می باشد. در واقع تا زمانی که مراقبت های لازم بعد از عمل را انجام ندهید نمیتوانید انتظار داشته باشید عمل شما نتیجه بخش خواهد بود.

  مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو

  نکاتی زیادی در رابطه با مراقبت های بعد از روش fit کاشت مو وجود دارد، از جمله این مراقبت ها عبارتند از:

  • از مصرف هرگونه سیگار و قلیان به مدت ۳ هفته خودداری کنید.
  • تا یک ماه اجازه شانه کردن موهای خود را ندارید.
  • پس از یک ماه موهای کاشته شده دچار ریزش می شوند نگران نباشید زیرا دوباره رشد خواهند کرد قرمزی ناحیه کاشته شده از بین می رود.
  • از خاراندن پوست سر خودداری کنید.
  • مصرف آسپرین تا دو روز پس از کاشت مو ممنوع است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.