با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت ها بعد از لیز موها زائد
  8 دسامبر 2018 بدون نظر 541 بازدید

  مراقبت های بعد از لیزر موها

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  موهای زائد که همیشه ضخامت و سرعت رشد بالایی دارند هنگام رفع شدن درد و ناراحتی زیادی را برای هر فردی ایجاد می نمایند و اپیلاسیون آنها مخصوصا اگر در نواحی صورت قرار داشته باشند بسیار خسته کننده خواهد بود که امروزه به دلیل همین مشکلات فراوان استفاده از لیزر جهت رفع این موها به دلیل درد کمتر و رفع دائمی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و خانم ها و آقایانی که قصد استفاده از این روش درمانی را دارند باید قبل و بعد از انجام لیزر نکاتی مراقبتی از پوست خود را به خوبی فرا بگیرند تا پوست آنها دچار مشکل حادی نگردد اما مراقبت های بعد از لیزر موها شامل چه نکاتی خواهد بود.

  لیزر موهای زائد


  یکی از بهترین و مناسب ترین روش رفع دائمی موهای زائد لیزر می باشد که در این روش به دلیل پالس نوری ساطع شده از دستگاه لیزر که تولید نور و گرما می نماید و در عمق پوست نفوذ می نماید و این حرارت و گرما توسط ملانین و رنگدانه های موهای زائد به خوبی جذب می شود فولیکول و پیاز مو به مرور طی چند جلسه تخریب خواهد شد که این تاثیر تا حد زیادی به ژنتیک، مقاومت موها، رنگ آنها و رنگ پوست فرد بستگی خواهد داشت.

  لیزر موهای زائد پشت لب

  مراقبت های بعد لیزر موها
  مراقبت های بعد از لیزر موها

  مراقبت های بعد از لیزر موها

  • افرادی که قصد استفاده از لیزر جهت رفع موهای زائد خود را دارند باید درک کافی از اهمیت مراقبت های ضروری از پوست خود بعد از لیزر داشته باشند.
  • پس از لیزر ملتهب شدن پوست و حساس شدن آن تا حد نرمالی عادی خواهد بود و این التهاب و قرمزی به مرور طی چند ساعت بعد از درمان رفع خواهد شد.
  • پس از لیزر موهای زائد صورت باید حتما از ضد آفتاب استفاده شود.
  • جهت کاهش درد و التهاب پوست بعد از لیزر فرد می تواند از یخ جهت کاهش درد خود استفاده نماید.
  • ژل آلوئه ورا یک گیاه مناسب جهت کاهش قرمزی و تورم پوست بعد از لیزر موهای زائد خواهد بود.
  • بعد از لیزر درمانی فرد باید تا ۴۸ ساعت از رفتن به سونا و استخر و استفاده از دوش آب داغ پرهیز نماید.
  • پس از لیزر موهای زائد نباید موهای زائد اپیلاسیون و دستکاری شوند.
  • خانم ها تا چند روز پس از لیزر موهای زائد صورت خود نباید از لوازم آرایشی استفاده نمایند.
   فواصل زمانی جلسات لیزر موهای زائد
   به دلیل تاثیر اشعه لیزر بر سطح پوست و ملتهب شدن آن و به دلیل تکمیل چرخه رشد موهای زائد و خارج شدن آنها از فاز استراحت باید بین جلسات لیزر موهای زائد فواصل ۴ تا ۶ هفته ای زمان قرار داده شود تا در این زمان ضمن ترمیم دوباره پوست چرخه رشد موها نیز به تکامل برسد.

  منبع : مرکز تخصصی لیزر موهای زائد  آریا ایران نوین

  از دیگر  خدمات کلینیک آریاایران نوین ، کاشت ابرو با کیفیت می باشد. قیمت کاشت ابرو در این کلینیک بسیار به صرفه و عالی است و متقاضیان می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.