با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن
  10 سپتامبر 2019 بدون نظر 698 بازدید

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  لیپوساکشن یکی از انتخاب های اصلی بسیاری از افراد برای لاغری قسمت های مختلف بدن میباشد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مراقبت های بعد از لیپوساکشن بپردازیم تا افرادی که از این روش استفاده میکنند بتوانند به نتایج دلخواه دست پیدا کنند و از مشکلات احتمالی که به دنبال آن به وجود می آید جلوگیری به عمل آورند. بهتر است بدانید لیپوساکشن در صورتی که در مراکز معتبر انجام شود عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت اما باید به مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند هم توجه ویژه ای داشت.

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن چیست

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن اهمیت زیادی در نتایج عمل دارد به همین دلیل در صورتی که از این روش استفاده کرده اید لازم است تا با تمامی موارد آشنا شوید. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بعد از عمل از مصرف سرخود هر گونه دارو خودداری فرمایید و در مورد مصرف داروهایی که از قبل مصرف می کرده اید نیز با پزشک خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید.
  معمولا بعد از ۴۸ ساعت میتوان استحمام نمود اما با توجه به شرایط بیمار این مدت ممکن است کمی تفاوت داشته باشد. استفاده از کمپرس گرم و گن های مخصوص برای برخی از بیماران بسیار مناسب خواهد بود که باید با مشورت پزشک حتما از آن استفاده نمود. استفاده از رژیم های غذایی موثر نیز یکی از مهمترین مراقبت های بعد از لیپوساکشن است که نباید نسبت به آن بی اهمیت باشید.

  مراقبت های بعد لیپوساکشن

  مراقبت های بعد لیپوساکشن

  بعد عمل لیپوساکشن چه مراقبت هایی لازم است

  مراقبت های بعد از لیپوساکشن فقط به روز های ابتدایی بعد از عمل ختم نخواهد شد به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند باید به نکاتی مهم توجه داشته باشند تا بتوانند از بازگشت مجدد چربی ها جلوگیری به عمل آورند.
  داشتن فعالیت های کافی و برنامه ی تغذیه ی مناسب یکی از مهمترین کارهایی است که باید بعد از لیپوساکشن به آن توجه داشته باشید. برای اینکار میتوانید به از متخصصان تغذیه نیز کمک بگیرید. باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از رژیم غذایی نامناسب بعد از لیپوساکشن باعث میشود تا چربی هایی که تخلیه شده اند به راحتی جایگزین شوند.

  عوارض لیپوساکشن

  توجه به مراقبت ها باعث می شود تا اکثر بیماران دچار عوارض مختلف این روش نشوند و بتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد کاهش چربی های قسمت های مختلف بدن باشند اما این روش در مواردی نادر ممکن است باعث خونریزی، عفونت، آسیب به بافت ها، آسیب به پوست، تورم، کبودی، اسیب به اعصاب و … شود که باید از تمامی آن ها اطلاع داشته باشید.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.