با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بعد از پروتز واژن
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 240 بازدید

  مراقبت های بعد از پروتز واژن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  مطمئنا شما نیز در رابطه با پروتز واژن نکات زیادی را شنیده اید اما همواره نکات زیادی در رابطه با پروتز واژن وجود دارد که مبهم باقی مانده است از جمله این ابهامات می تواند به دلایل انجام این عمل، چگونگی انجام آن، نامزدهای انجام پروتز واژن و همچنین مراقبت های بعد از پروتز واژن اشاره کرد. اکثر پزشکان بر این عقیده هستند هنگامی که این عمل انجام می شود اگر میخواهید به نتیجه مثبت برسید باید حتما به مراقبت های بعد از پروتز واژن اهمیت دهید. از همین رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به بررسی مراقبت های بعد از پروتز واژن بپردازیم و این مسئله را تا حدود زیادی برای متقاضیان بازگو کنیم. با ما همراه باشید.

  پروتز واژن

  همانطور که میدانید اکثر کسانی که به سراغ پروتز واژن می روند میل به داشتن یک رابطه ی جنسی خوب و رضایت بخش دارند همچنین خانم هایی که دچار افزایش سن شده اند و بارداری ها و زایمان های بسیار سخت طبیعی را سپری کرده اند از مهم ترین گزینه هایی هستند که باید پروتز واژن انجام دهند. اما همواره دلایل دیگری از جمله تغییرات وزنی، یبوست های شدید و همچنین عمل های جراحی مانند برداشتن رحم از مواردی هستند که خانم های زیادی را به سمت پروتز واژن سوق می دهد.

  چگونگی پروتز واژن

  باید بدانید که این عمل تحت بیحسی موضعی انجام می شود و چیزی در حدود یک ساعت زمان می برد. و پس از انجام عمل بیماران میتوانند نتایجی از جمله جوانسازی واژن، سفت نمودن عضلات واژن و همچنین ترمیم قسمت خلفی واژن را مشاهده کنند. همچنین واژن قدرت بیشتری برای انقباض به دست خواهد آورد. اما حال میرسیم به مراقبت های بعد از پروتز باسن که برای رسیدن به نتایج گفته شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

  مراقبت های بعد از عمل پروتز واژن

  مراقبت های بعد از عمل پروتز واژن

  مراقبت های بعد از پروتز واژن

  همانطور که گفته شد پزشکان و متخصصان بر این عقیده هستند که اگر میخواهید عملی که انجام داده اید به نتیجه ای مثبت برسد باید به مراقبت های بعد از پروتزگذاری واژن اهمیت دهید. از جمله مراقبت های بعد از پورتز واژن میتوان به عدم برقراری رابطه جنسی به مدت یک ماه اشاره کرد. همچنین در طی مدت یک هفته نباید دوش بگیرید و از ورزش های سنگین و همچنین کارهای سنگین خودداری کنید.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.