با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت بعد از کاشت ابرو
  12 آگوست 2018 بدون نظر 482 بازدید

  مراقبت های بعد از کاشت ابرو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  وقتی فردی دچار طاسی ناحیه ای و یا کم مویی باشد با روش های کاشت مو می تواند این مورد را درمان کند. کاشت مو در اصل یک روش درمانی و دائمی است که این روش با برداشت گرافت یا تار مو از قسمت سر و بانک مو فرد انجام و سپس تارموها از هم جداسازی و در انتها، جلو سر و مناطق طاسی کاشت انجام می شود.حال باید بدانیم بعد از کاشت ابرو باید چه کرد؟

  کاشت ابرو

  امروزه کاشت ابرو با توجه به پیشرفت های بسیاری که پیدا کرده است مورد محبوبیت و توجه زیادی قرار گرفته است و کسانی که دچار ریزش و یا کم پشت بودن موی ابرو هستند می توانند از تکنیک های جدید و بروز کاشت ابرو استفاده کنند.

  کاشت و ترمیم ابرو یک روش بسیار دقیق است و شناخت ماهیت، اهداف، عوارض بالقوه، و محدودیت هایی که این روش به دنبال دارد از مواردی هستند که پزشک در جلسه مشاوره به طور کامل برای شما شرح می‌ دهد. اما همواره بعد از هر عملی نیاز است که مراقبت هایی بعد از عمل داشته باشید. که کاشت ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه مراقبت های بعد از کاشت ابرو برای شما توضیحاتی ارائه دهیم.

  بعد از کاشت ابرو چه کنیم

  مراقبت بعد از کاشت ابروها

  بعد از کاشت ابرو

  معمولا بیماران بعد از کاشت ابرو با ناراحتی هایی همچون درد و ناراحتی مواجه نمی شوند و به راحتی می توانند رانندگی کنند و به منزل بروند. اکثر افراد در جریان عمل و بعد از آن مشکل خاصی ندارند و از روز بعد از جراحی به زندگی عادی خود برمی گردند. صبح روز بعد، بیمار به آرامی باید منطقه دریافت پیوند را بشوید و دلمه های خشک روی محل کاشت را تمیز کند.

  معمولا توصیه می شود که این کار را روزی دو بار به طور مرتب انجام دهند. همچنین نیاز است که بعد از هر شستشو پماد آنتی بیوتیک بر روی ابرو زده شود تا محل زخم نرم و ضدعفونی شود و در شستشوی بعدی پوست های خشک راحت تر جدا شوند.

  قیمت کاشت ابرو چقدر است

  کاشت ابرو

  عوارض مهم کاشت ابروها

  علاوه بر تمامی موارد گفته شده بروز کبودی بعد از عمل شایع می باشد و معمولا بیشتر از یک هفته طول می کشد. این پوسته های کوچک بعد از ۱۰ روز می ریزند و بعد از آن تقریبا نشانه ای از عمل انجام شده دیده نمی شود چون فوکیکول های کاشته شده به مرحله خواب یا کمون فرو می روند. در این مرحله بیمار همچنان باید صبر کند تا رشد فولیکول های مو آغاز شود و سپس می تواند نتیجه عمل را ببیند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.