با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بوتاکس ابرو
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 371 بازدید

  مراقبت های بوتاکس ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  تزریق بوتاکس که در تمام نواحی صورت جهت صاف نمودن خطوط ایجاد شده قابلیت انجام دارد یکی از شایع ترین عمل های زیبایی در تمام دنیا می باشد که در کشور ما هم با استقبال بسیار وسیعی روبه روشده است، یکی از کاربردهای تزریق بوتاکس در صورت رفع افتادگی ابرو می باشد که باید دید مراقبت های بوتاکس ابرو چیست.

  بوتاکس ابرو

  در افتادگی ابرو که اغلب به دلیل چین و چروک ایجاد شده در پیشانی و حرکات زیاد عضلات ابروها ایجاد می گردد یکی از روش های درمانی تزریق بوتاکس می باشد که میزان مشخصی از تزریق بوتاکس باعث پر شدن چروک پیشانی و فلج شدن عضلات بالا برنده ابروها خواهد شد که در نتیجه از این طریق ظاهر ابروها بهبود مناسبی خواهد یافت.

  مزایای بوتاکس ابرو

  بوتاکس کردن ابروها و پیشانی به دلیل تاثیر سریعی که در پر کردن خطوط اخم پیشانی خواهد داشت در کوتاه ترین زمان ممکن افتادگی و بد فرمی ابروها را اصلاح خواهد نمود بدون آنکه فرد جراحی و یا دردی را تجربه نماید.

  مراقبت های بعد از بوتاکس ابرو

  مراقبت های بعد از بوتاکس ابرو

  مراقبت های بوتاکس ابرو

  – بعد از بوتاکس کردن ابروها در محل تزریق تورم و التهاب کمی ایجاد می گردد که این موارد پس از گذشت چند ساعت رفع خواهند شد.
  – پس از تزریق بوتاکس ابرو جهت عدم جابجایی بوتاکس بیمار باید تا چندین ساعت از خم کردن سر خود خودداری نماید و به حالت نشسته قرار بگیرد.
  – پس از تزریق بوتاکس ابرو بیمار باید از وارد کردن فشار بر روی محل تزریق و ابروها خودداری نماید و نباید پیشانی خود را ماساژ دهد.
  – تا چندین روز نباید فعالیت و ورزش سنگین انجام دهد.
  – می تواند جهت کاهش درد و سوزش محل تزربق بوتاکس از کمپرس یخ بدون فشار آوردن بر روی پوست استفاده نماید.
  – پس از تزریق ورم و کبودی اطراف چشم و ابرو امری طبیعی خواهد بود و رفع خواهند شد.
  بوتاکس ابرو روشی آرام و کم دردسر و غیر جراحی جهت رفع افتادگی ابرو می باشد که خطوط اخم ایجاد شده بین ابروها را بر اثر انقباض های مکرر عضلاتی رفع خواهد کرد و خطوط ایجاد شده را صاف خواهد نمود که بسیاری از متخصصین پوست از این روش درمانی در کنار برخی از روش های جوانسازی پوست جهت کسب نتیجه مطلوب تر نیز بهره خواهند گرفت.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.