با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های لیزر اسکارلت
  3 نوامبر 2018 بدون نظر 1737 بازدید

  مراقبت های لیزر اسکارلت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 2.6]

  هنگامی که فرد تحت یک عمل زیبایی قرار می گیرد ، جهت افزایش درصد موفقیت عمل و همچنین جلوگیری از ایجاد عوارض و مشکلات پایدار باید یکسری مراقبت های لازم را که از سوی پزشک معالج ارائه می شود ، به طور دقیق و کامل رعایت نماید ، از این رو در این مقاله ، مراقبت های لیزر اسکارلت پس از اتمام جلسه ی لیزر درمانی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  لیزر اسکارلت

  لیزر اسکارلت به لیزری گفته می شود که سوزن های خاصی در آن تعبیه شده است ، این سوزن ها قادر به انتقال انرژی گرمایی حاصل از امواج رادیوفرکانسی با عبور از سطح اپیدرم پوست به لایه ی درم پوست هستند ، بدین ترتیب با سنتز و تحریک تولید کلاژن و الاستین پوست ، بسیاری از مشکلات سطحی پوست به صورت عمقی ترمیم و درمان می گردد و نتایج درمانی بسیار ماندگاری حاصل خواهد شد .

  مراقبت های لیزر اسکارلت

  به طور کلی استفاده از لیزر اسکارلت موجب ؛ درمان لک ها ، جای جوش ، جای زخم ، منافذ باز ، تغییر رنگ ، آفتاب سوختگی ، افزایش قوام پوست ، جوانسازی و شفاف سازی پوست ، کاهش ترک های پوستی ، کاهش خطوط اخم و خنده ، درمان انواع چین و شکن های پوستی ، درمان ضایعات عروقی پوست ، رفع افتادگی و شلی پوست ، درمان جوش های فعال ، لایه برداری پوست و … خواهد شد که با توجه به عمق و شدت هر نوع عارضه ی پوستی ، تعداد جلسات درمانی که با فاصله ی یک ماه هستند ، تعیین می شود .
  اثرات درمانی حاصل از به کارگیری لیزر اسکارلت را می توان در همان جلسه ی اول مشاهده کرد که ۳ الی ۴ هفته بعد ، اثر درمانی لیزر در درمان مشکل پوستی ، بیشتر خواهد شد .

  مراقبت های لیزر اسکارلت چیست

  مراقبت های لیزر اسکارلت چیست

  کاربردها و مراقبت های لیزر اسکارلت چیست

  به منظور دستیابی به موفقیت در عمل لیزر درمانی با لیزر اسکارلت ، کلیه ی توصیه های مراقبتی ارائه شده از سوی پزشک معالج باید با دقت ، رعایت گردند ، برخی از مراقبت های لازم پس از انجام جلسه ی لیزر اسکارلت عبارتند از :
  ● اگر چه در روز لیزر درمانی پوست می توان به شست و شوی پوست اقدام کرد ، اما از شوینده های ملایمی چون شامپو بچه استفاده کنید و از شوینده های قوی خودداری کنید .
  ● استحمام ، سونا و استخر رفتن به مدت ۲۴ ساعت پس از جلسه ی لیزر درمانی ممنوع است .
  ● تا رفع کامل التهاب و قرمزی حاصل از لیزر درمانی از مالیدن هر گونه کرم شب ، کرم ضد چروک ، کرم لایه بردار و حتی کرم های لک بر خودداری کنید .
  ● به مدت یک هفته جهت التیام و ترمیم پوست از یک کرم ترمیم کننده استفاده کنید .
  ● به مدت یک هفته از قرار گیری در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب کنید و در صورت نیاز به خروج از منزل از کلاه لبه دار استفاده کنید .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.