با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت های لیپوساکشن
19 آگوست 2019 بدون نظر 43 بازدید

مراقبت های لیپوساکشن

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

در حال حاضر افرادی که به دنبال روشی مناسب برای تناسب اندام هستند میتوانند با استفاده از روش های مختلفی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد به سرعت به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند چون خوشبختانه روش های ایمن برای لاغری افزایش یافته است و اکثر افراد با این روش ها دچار عارضه ی خاصی نمیشوند. به علت اینکه لیپوماتیک یکی از بهترین عمل ها برای لاغری میباشد و متقاضیان زیادی دارد در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مراقبت های لیپوساکشن و نکاتی که در مورد آن وجود دارد بپردازیم.

لیپوساکشن چطور باعث لاغری می شود و مراقبت های لیپوساکشن چیست

لیپوساکشن از محبوب ترین روش ها برای لاغری و تناسب اندام به شمار میرود چون افرادی که از این روش استفاده میکنند بعد از جلسه ی اول به نتایج دلخواه خود دست خواهند یافت و بر خلاف روش های تهاجمی به سرعت به فعالیت های روزمره خود خواهند پرداخت. در صورتی که فرد به مراقبت های لیپوساکشن اهمیت دهد این روش در اکثر موارد عوارضی به دنبال ندارد و عوارض کوتاه مدت آن هم به سرعت برطرف میشود.

مراقبت های عمل لیپوساکشن

مراقبت های عمل لیپوساکشن

چگونگی تخلیه چربی در روش لیپوساکشن

در روش لیپوساکشن متخصصان میتوانند به تخلیه ی چربی نقاط مختلف بدن بپردازند. در این روش در مرحله ی اول برش هایی کوچک در نواحی مورد نظر مانند شکم، پهلو و … انجام میشود و با استفاده از لوله هایی بسیار نازک و دستگاه ساکشن چربی ها تخلیه میشوند. برش هایی که ایجاد میشود بسیار نازک میباشد به همین دلیل در اکثر موارد جای آن باعث کاهش زیبایی نمیشود.

مراقبت های لیپوساکشن برای جلوگیری از عوارض آن

رعایت مراقبت های لیپوساکشن باعث میشود تا احتمال هر گونه عارضه به حداقل ممکن برسد و فرد بتواند در مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند.
افرادی که از لیپوساکشن استفاده میکنند بهتر است تا ۲ روز استراحت کافی داشته باشند و از درگیر کردن ناحیه ای که در آن برش ها ایجاد شده است بپرهیزند. رعایت رژیم غذایی مناسب و پرهیز از استعمال دخانیات، استفاده از گن مخصوص بعد از لیپوساکشن و خودداری از فعالیت های فیزیکی سنگین از مواردی است که باید بعد از لیپوساکشن به آن توجه شود.

عوارض لیپوساکشن

در صورتی که مراقبت های لیپوساکشن در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهید شد اما به طور کلی این عمل در برخی از موارد باعث عفونت، اشکالات ظاهری و برجای ماندن جای برش ها، افتادگی پوست، تورم، التهاب، کبودی و … خواهد شد که با مراجعه به متخصصان با تجربه و کلینیک های زیبایی معتبر میتوان تا حدی از آن جلوگیری نمود.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *