با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تقویت و مراقبت مو
  3 نوامبر 2018 بدون نظر 325 بازدید

  مراقبت و تقویت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  گر چه موهای سر بافت سلولی مرده دارند اما به شدت تحت تاثیر وضعیت سلامتی بدن قرار دارند و همچنین وجود آنها به دلیل تاثیری که در زیبایی چهره دارد بر زندگی اجتماعی فرد نیز تاثیر خواهد داشت و به همین دلیل موسسات و شرکت های تولید کننده محصولات تقویت کننده مو در مورد اهمیت وجود موها در زیبایی فردی تبلیغات زیادی انجام می دهند و محصولات خود را به عنوان یک تقویت کننده قوی و بدون عارضه معرفی می نمایند اما مراقبت و تقویت مو با استفاده از چه روش ها و محصولاتی ممکن می شود.

  مراقبت و تقویت مو

  – بهترین شامپو جهت شستشوی مو شامپویی با اسید کم و قدرت پاک کنندگی بالا می باشد.
  – بهترین روش تقویت و ویتامینه کردن موها از راه ریشه مو می باشد و ویتامینه کردن ساقه موها هیچ ارتباطی به تقویت ریشه مو ندارد.
  – ماساژ پوست سر هنگام استحمام و شامپو زدن موجب افزایش گردش خون در پوست سر و انبساط عضلات آن می گردد و این کار به دلیل افزایش تغذیه موها از ریزش آنها جلوگیری خواهد کرد.
  – مواد شیمیایی موجود در رنگ ها و تافت و ژل موها را ضعیف می سازند بنابراین در این زمان استفاده از محصولاتی که حاوی نرم کننده هستند و مقداری چربی دارند باعث تقویت موها می شود.
  – استفاده از ماسک های طبیعی تقویت کننده موها تاثیری به مراتب مفید تر نسبت به ماسک های تولیدی شرکت های لوازم بهداشتی و آرایشی بر روی موها ایجاد خواهند کرد.

  ماسک های تقویت کننده مو

  با استفاده از تخم مرغ، جوشانده تخم کتان، آب پرتقال، موز، روغن هسته انگور، روغن نارگیل ، آب لیمو، ماست و سرکه سیب می توان ماسک های متنوعی را برای تقویت موهای آسیب دیده از رنگ کردن و سشوار کشیدن تهیه نمود و با قرار دادن این ماسک ها بر روی موها به مدت یک ساعت و سپس شستشوی مو با آب ولرم و نرم کننده موها را خوش حالت و شفاف نمود.

  مراقبت و تقویت مو

  مراقبت و تقویت مو

  نقش ویتامین ها در تقویت موها

  وجود ویتامین های ضروری بدن مانند ویتامین های گروه A و B و K که میوه ها و سبزیجات به فراوانی یافت می شوند و مصرف آنها موجب تکثیر سلولی و رشد موی سر و تقویت آن می شود و اگر فردی به دلیل مشکلات تغذیه دچار کمبود ویتامین ، روی و آهن شود تارهای موی وی به مرور نازک خواهند شد و به ریزش مو دچار می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.