با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراکز کاشت ابرو
  18 آگوست 2018 بدون نظر 297 بازدید

  آدرس مراکز کاشت ابرو کجاست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه مراکز کاشت ابرو توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ درمان بروید. با ما همراه باشید. کاشت ابرو یکی از حساس ترین نوع عمل های زیبایی می باشد که در صورت و زیبایی شخص نقشی بسیار دارد و باید در انتخاب مرکز و نوع تکنیک دقت لازم را داشته باشید و مهمتر از همه انجام آن توسط تکنسین های تجربی و نابلد در مراکز غیر مجاز، ممکن است جبران ناپذیر باشد.

  کاشت ابرو

  امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی به خصوص در زمینه زیبایی انجام شده است کاشت ابرو با روش جدید SUT و FUE روش در یک جلسه، کاملاً بدون درد، عوارض و بدون کوتاهی موهای شخص در قسمت برداشت انجام می شود و از مهمترین تفاوت های آن با روش های دیگر استفاده از تیم مجرب و انجام ان با خواب طبیعی ابرو می باشد که دیگر همانند روش های رایج و قدیمی بصورت سیخ سیخ و نامنظم نخواهد بود. همانطور که می دانید کاشت ابرو امری پزشکی و هنری می باشد که باید توسط تیم مجرب با ظرافت بالایی انجام شود از این جهت که باید قبل از کاشت ابرو فضاهای کاشته شده از پیش طراحی شود تا با مدل و حالت دلخواه فرد یکسان باشد.

  قیمت کاشت ابرو دائمی

  قیمت کاشت ابرو دائمی

  مراکز کاشت ابرو

  با پیشرفت علم در زمینه کاشت مو امروزه، استفاده از تکنیک های جدید نظیر روش FUE کاشت مو و  روشSUT کاشت مو جزء بهترین روش های درمان ریزش ابرو در مراکز کاشت ابرو می باشد. دقت داشته باشید که کاشت ابرو باید توسط تیمی مجرب و دوره دیده انجام شود تا هیچ گونه عوارض برای بیمار به همراه نداشته باشد همچنین نیازی به جراحی پیدا نکند.

  مراکز کاشت ابرو کجاست

  مراکز کاشت ابرو کجاست

  و دیگر نیازی به جراحی و بجا ماندن اسكار در پشت سر فرد و كوتاهی موها نباشد و در یك جلسه با زاویه و خواب طبیعی ابروها با این تكنیك ها انجام پذیر كرده است، همچنین در صورت داشتن تاتو بر روی ابروها بدون نیاز به لیزر كردن، پاك كردن انها كه هزینه زیادی در بر خواهد داشت، این امکان وجود دارد که كاشت ابرو را با مدل دلخواه فرد انجام دهیم و یک روز پس از کاشت ابرو می توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید زیرا هیچگونه نقاهتی را با خود به دنبال ندارد.

  این روش درمانی به حدود ۴ تا ۷ ساعت زمان نیاز دارد و بطور کامل تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود و در حین کاشت ابرو و پس از کاشت درباره آن با بیمار صحبت می‌شود و این فرآیند تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که بیمار درباره نتایج درمان رضایت کامل داشته باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.