با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تکثیرکاشت مو
  11 آگوست 2018 بدون نظر 272 بازدید

  مزایای تکثیر کاشت مو چه می باشد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  وقتی افراد دچار طاسی می شوند، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و از نظر روحی نیز آسیب های شدیدی می بینند. زیرا طاسی مو یکی از نشانه های پیری بوده و وقتی افراد در سنین جوانی و یا میانسالی به آن دچار می شوند احساس ضعف می کنند و مشکلات زیادی را برای آنان به وجود می اورد اما همانطور که می دانید روش های زیادی برای درمان وجود دارد که یکی از آنها تکثیر کاشت مو می باشد.مزایای تکثیر کاشت مو چه می باشد؟

  اما همانطور که می دانید برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید در وهله اول باید از خطرات و مزایای تکثیر کاشت مو اطلاعات کافی به مفیدی به دست آورید اینکه آیا این روش بر روی سر شما نتیجه خواهد داد یا خیر. در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم تا در رابطه با مزایای تکثیر کاشت مو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  مزایای تکثیر کاشت مو

  روش تکثیر کاشت مو چیست

  مزایای تکثیر کاشت مو

  مو از جمله فاکتورهای زیبایی ظاهری می باشد که در صورت شروع به ریزش کردن و عدم توقف آن، فرد در مدت کوتاهی موهای خود را برای همیشه از دست خواهد داد، از این رو همواره ریزش مو استرس و نگرانی زیادی برای فرد ایجاد می کند.

  باید بدانید که روش تکثیر کاشت مو از جمله روش های جدیدی است که در مرحله ی آزمایش و خطا قرار دارد و هنوز به عنوان یک روش رایج مورد استفاده قرار نگرفته است، در واقع با اتمام مرحله ی آزمایشگاهی این روش و به اجرا در آمدن آن در کلینیک پوست و مو می توان از آن به عنوان روشی جهت کاشت مو یاد کرد. اما نیاز است که با برخی از مزایای تکثیر کاشت مو این روش آشنایی پیدا کنید از جمله:

  کاشت موهای سر در کلینیک

  کاشت موهای سر در کلینیک

  -تکثیر کاشت مو یکی از روش هایی است که کمترین آسیب را به پوست سر می رساند و برای انجام آن تنها به یک نمونه ی کوچک که ۱۲۰ فولیکول مو دارد نیاز است.

  -یکی دیگر از مزایای تکثیر کاشت مو استفاده از مجدد از همان نمونه ی کوچک جهت تکثیر سلول های بنیادی فولیکول های مو می باشد.

  -این روش یکی از ساده ترین و کوتاه ترین روش هایی است که میتوان برای کاشت مو استفاده کرد در واقع درد کمتری دارد و همچنین هزینه آن نیز کمتر است.

  – وقتی تصمیم میگیرید از این رو برای کاشت مو استفاده کنید باید بدانید که تکثیر کاشت مو هیچگونه نیازی به جراحی ندارد و به راحتی در کلینیک قابل انجام است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.