با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  معایب و مزایای جراحی پلاستیک صورت
  3 آوریل 2019 بدون نظر 814 بازدید

  مزایای جراحی پلاستیک صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  متناسب بودن اعضای چهره چیزی است که همه ی افراد چه خانم و چه آقا آن را دوست دارند و در صوت نداشتن این تناسب ممکن است دچار مشکلات شخصی و اجتماعی شوند. جراحی پلاستیک صورت می تواند بسیاری از نقص های صورت از قبیل، انحراف بینی، لب شکری و … را برطرف کند و حتی برای زیباتر نمودن افراد و جوانسازی صورت مورد استفاده قرار گیرد. اما به هر حال این روش تهاجمی است و عوارضی به دنبال خواهد داشت. همچنین گاهی اوقات افراد نتایج دلخواه خود را به دست نمی آورند و یا اینکه از جراحی هایی که انجام داده اند پشیمان می شوند. بنابراین آشنایی با معایب و مزایای جراحی پلاستیک صورت قبل از هر گونه اقدامی در این مورد ضروری است.

  مزایای جراحی پلاستیک صورت در کلینیک

  جراحی پلاستیک صورت می تواند ناهنجاری ها و نقص های فیزیکی صورت را برطرف و چهره را متناسب و طبیعی کند. افزایش جذابیت و زیبایی چهره چیزی دیگری است که می توان با این گونه جراحی ها به آن دست یافت البته به شرطی که تغییرات اعمال شده با حالت چهره تناسب داشته و طبیعی به نظر بیاید. برطرف کردن آثار پیری با جراحی لیفت صورت یکی دیگر از مزایای جراحی پلاستیک صورت است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  هزینه جراحی پلاستیک صورت

  هزینه جراحی پلاستیک صورت

  مهمترین مزیت جراحی های پلاستیک برای صورت

  در حالت کلی مهمترین مزیتی که این قبیل جراحی ها دارند این است که می توانند تاثیرات مثبتی در روحیه و اعتماد به نفس افراد داشته باشد. افرادی مانند بازیگران، خوانندها و دیگر هنرمندان از جمله کسانی هستند که جراحی پلاستیک بدن می تواند در افزایش محبوبیت و موفقیت شغلی شان نقش داشته باشد.

  مزایای جراحی پلاستیک صورت

  مزایای جراحی پلاستیک صورت

  جراحی پلاستیک صورت

  از معایب جراحی های پلاستیک در صورت هم می توان به مواردی مانند وجود عوارض جانبی بعد از عمل، دوران نقاهت دردناک و خسته کننده بعد از بعضی جراحی ها، گران قیمت بودن، تضمینی نبودن نتایج، احتمال به جا ماندن اسکار در صورت، امکان نیاز به جراحی های ترمیمی و اعتیاد آور بودن برای بعضی افراد اشاره نمود. جراحی پلاستیک بینی، لیفت صورت، لیفت ابرو، جراحی زیبایی پلک، زاویه دار کردن صورت، پروتز گذاری در نواحی مختلف مانند پروتز گونه، پروتز چانه و … نمونه هایی از جراحی پلاستیک های رایج برای صورت هستند که اغلب با اهداف زیبایی انجام می شوند. جراحی پلاستیک لب شکری و دیگر جراحی های ترمیمی هم با هدف برطرف کردن نقص صورت و ارتقاء سلامتی جسمی و روحی افراد انجام می شوند.
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.