با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای ساکشن شکم
2 آوریل 2019 بدون نظر 344 بازدید

معایب و مزایای ساکشن چربی

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]

داشتن اندام متناسب و ایده آل چیزی است که تقریبا همه ی افراد آن را دوست دارد. اما همانگونه که می بینیم تعداد افرادی که با وجود داشتن وزن نرمال دارای چربی موضعی انباشته در برخی نواحی بدن خود هستند، کم نیست. برخی از این افراد به دلیل سبک زندگی نامناسب دچار چاقی های موضعی می شوند و برخی دیگر هم به دلیل وجود زمینه ی ارثی برخی نواحی بدنشان چاق تر از حد معمول است و موجب به هم خوردن تناسب اندامشان می شود. رژیم گرفتن و ورزش کردن از جمله کارهایی هستند که برای لاغر شدن و داشتن تناسب می توان انجام داد. ولی برخی مواقع این روش ها اثر بخشی مناسبی ندارند. در این وضعیت می توان به روش های ساکشن چربی که باعث لاغری موضعی می شوند روی آورد. البته قبل از هر گونه تصمیم گیری بهتر است با معایب و مزایای ساکشن چربی آشنا شوید.

مزایای ساکشن چربی در کلینیک

ساکشن کردن چربی روشی غیر جراحی برای بیرون کشیدن چربی های موضعی بدن است ولی عوارض جانبی و خطرات احتمالی که می تواند به دنبال داشته باشد، قابل توجه هستند. از این رو بایستی این عمل توسط پزشکی متخصص و با تجربه، با استفاده از تجهیزات استاندارد و در محیطی مناسب انجام شود. از آن جایی که اعمال بیهوشی عمومی برای برخی بیماران ضروری است، لازم است که اتاق عمل مجهز به دستگاه های مانیتورینگ و احیا باشد تا عمل با ایمنی بیشتری انجام شود.

استریل بودن مکان و وسایل عمل ساکشن چربی

وسایل و تجهیزات مورد استفاده و همچنن اتاق عمل نیز همگی بایستی کاملا استریل باشند تا هیچ گونه بیماری واگیر دار یا عفونتی به بیمار سرایت نکند. این چنین امکاناتی معمولا در بیمارستان ها و یا در کلینیک هایی که مجوزهای قانونی لازمه برای عمل ساکشن دارند، موجود است. با مراجعه به چنین مکان هایی می توانید عملی ایمن و کم عارضه را تجربه کنید.

مزایای ساکشن چربی

مزایای ساکشن چربی

مزایای ساکشن چربی چیست

اگر بخواهیم مزایای ساکشن چربی را به صورت خلاصه و برگزیده بیان کنیم بایستی به موارد زیر اشاره نماییم:
طولانی نبودن دوران نقاهت بعد از عمل که باعث می شود فرد بتواند پس از گذشت چند روز فعالیت های روزمره ی خود را از سر گیرد
اثر بخشی سریع نسبت به روش هایی نظیر ورزش کردن یا رژیم گرفتن برای از بین بردن چربی های موضعی
امکان از بین بردن چربی های موضعی مقاوم و بدقلق
غیر برگشت پذیر بودن چاقی مواضع تحت درمان در صورت داشتن برنامه غذایی و تحرک بدنی مناسب بعد از عمل

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *