با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایای لایه برداری پوست
  10 اکتبر 2018 بدون نظر 303 بازدید

  مزایای لایه برداری پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  اینکه میخواهید کاری را انجام دهید مسلما باعث می شود تا شما به سراغ مزایا و معایب آن بروید و به این مسئله فکر کنید که آیا انجام این عمل فوایدی را به همراه دارد. در رابطه با لایه برداری پوست نیز همین مسئله صدق می کند شما برای اینکه به پوستی زیبا و جوان دست پیدا کنید راه های زیادی پیش رو دارید اما آیا میدانید کدام روش مناسب و کدام روش میتواند بهترین گزینه باشد؟ از همین رو نیاز است که مزایای لایه برداری پوست را مطالعه کرده و بدانید که آسیبی به پوست شما وارد نمی کند. در این مقاله در نظر داریم به بررسی این مسئله بپردازیم.

  مزایای لایه برداری پوست چیست

  همانطور که گفته شد مزایای لایه برداری پوست بسیار زیاد است در واقع شما با توجه به روشی که برای لایه برداری استفاده می کنید با مزایای متفاوت روبرو خواهید شد اما باید بدانید که برخی از فواید آن در همه ی روش ها یکسان می باشد که عبارتند از:

  • لایه برداری پوست کمک می کند تا از شر جوش و آکنه خلاص شوید و پوستی صاف داشته باشید.
  • با استفاده از لایه برداری پوست می توانید به پوستی عاری از هرگونه التهاب دست پیدا کنید.
  • لایه برداری باعث می شود تا سلول های مرده بر روی پوستتان از بین برود و سلول های تازه و جوان جایگزینه آن شوند.

  مقایسه مزایای لایه برداری پوست و معایب آن

  اگر بخواهیم مقایسه ای میان مزایای لایه برداری پوست و معایب آن مطرح کنیم باید بگوییم که این معایب این لایه برداری ها اکثرا به دلیل عدم آگاهی به وجود می آید. اما برخی روش ها پس از لایه برداری باعث می شود که پوست قرمز و متورم شود که این مسئله بسیار عادی بوده و پس از مدتی از بین می رود. اما به طور کلی باید بدانید که لایه برداری پوست به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد اغلب مورد توجه متقاضیان قرار میگیرد.

  مزایای لایه برداری پوست و بهترین زمان انجام آن

  دقت داشته باشید اگر میخواهید مزایای لایه برداری پوست را بدست آورید، باید حتما آن را در زمان مناسب انجام دهید. پزشکان بر این عقیده هستند که فصول پاییز، زمستان و بهار بهترین زمان برای لایه برداری پوست می باشد زیرا اشعه ی نور کمتری به پوست نفوذ کرده و دوره ترمیم میتواند به خوبی طی شود.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.