با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب و مزایای پروتزگذاری
4 آوریل 2019 بدون نظر 246 بازدید

معایب و مزایای پروتزگذاری چیست

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پروتزگذاری نوع عمل زیبایی محسوب می شود که برای بهبود و ارتقاء حجم نواحی مختلف صورت و بدن کارایی دارد. چنانچه این عمل برای کاندید مناسبی و به شیوه ی درست انجام شود مزایای زیادی از جمله افزیش زیبایی چهره، افزایش اعتماد به نفس ، نتایج دائمی در مقایسه با تزریق ژل یا چربی، کاهش چین و چروک های پوستی در محل قرار گیری پروتز، جوان تر به نظر رسیدن فرد و مواردی از این قبیل را خواهد داشت. البته با وجود اینکه مزایای پروتزگذاری باعث جلب توجه افراد زیادی می شود، نبایستی از معایب و عوارض جانبی احتمالی این عمل چشم پوشی نمود. فردی که تمایل به پروتزگذاری دارد، بهتر است این عمل زیبایی را از جنبه های مختلفی بررسی نماید.

پروتزگذاری چطور انجام می شود

پروتزگذاری عملی جراحی است که معمولا با اعمال بیهوشی انجام می شود. در برخی موارد هم ممکن است برای عمل های سبکی مانند عمل پروتزگذاری لب بی حسی موضعی و تزریق وریدی داروهای آرامبخش انجام شود. پزشک جراح پلاستیک پروتز را بسته به محل جراحی و هدف مورد انتظار از جراحی و … انتخاب می کند.

شکل ها و سایز های مختلف پروتزگذاری از مزایای پروتزگذاری

پروتز ها جنس ها اشکال و سایزهای مختلفی دارند که پزشک می تواند از میان آن ها نمونه ی مناسبی را انتخاب کند و یا اینکه با توجه به وضعیت بیمار خود نوعی پروتز با طرح سفارشی استفاده کند. در مورد نحوه ی قرار گیری و کاشت پروتز هم تکنیک های مختلفی وجود دارد. به عنوان نمونه در مورد محل مناسب برای پروتز سینه امکان دارد که پروتز در زیر ماهیچه سینه و یا در جلوی آن قرار داده شود. در ضمن اعمال دیگری نظیر لیفت پوست نیز همزمان با عمل پروتزگذاری قابل انجام هستند.

معایب و مزایای پروتزگذاری

معایب و مزایای پروتزگذاری

هزینه پروتزگذاری

عمل جراحی پروتز گذاری در نواحی مختلفی از بدن و صورت انجام می شود و بسته به نوع عمل، ویژگی های فردی و اهداف جراحی انواع پروتز ها با تکنیک های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند؛ بنابراین هزینه ی این نوع جراحی بسیار متغیر است. مواردی از قبیل محل جراحی، نوع پروتز، مهارت پزشک جراح، هزینه بیهوشی، محل کلینیک یا مرکز جراحی و دستمزد دستیاران پزشک در تعیین هزینه موثر هستند. علاوه بر هزینه های جراحی، هزینه های جانبی مانند هزینه انجام آزمایش های مورد نیاز قبل از عمل، هزینه خرید داروها و گاهی اوقات هم گن های مخصوص برای بعد از عمل وجود دارد. در ضمن در مواردی که نتیجه ی عمل مطلوب نباشد نیاز به جراحی های ترمیمی است که هزینه ی آن هم قابل توجه است. برای اینکه از مزایای پروتزگذاری بهره مند شوید بایستی تمامی این هزینه ها را بپرازید.

منبع : کلینیک تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *